Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

Serdar'in Doğan görünümlü Şahin'ine laf ediyor muyuz biz? En azindan Style ama orjinal, hatasiz, nokta boya yok, istediginiz servise gosterebilirsiniz... Takas ve pazarlik yok.. Oohhmm.. O baska biseydi ya :)

He bu arada style cılara o ağııır hakaretleri eden Serdar yaman 26 araşık ta elimize düşüyor pardon Ankaraya geliyor. Kamuoyuna sunulur
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla ben bayıldım ama takabilmek önemli alanya otokoç yada mersin otokoça gidebiliyorum ikiside böyle şeylere çok kapalılar bi xenon orjinal far montajını sormuştum adamlar sanki bi xenonu ilk defa duyuyor gibi davrandı.. aslında @Ozan Karsavuran abi bi boşlukta anlatsa takarım ben :)

Resimler ölmüş ama anlatım burada var. KM ayarı için servis (daha doğrusu cihaz) gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

beyler gösterge gelmiş haberiniz olsun. benim kargom geldi bugün. berk le bir görüşün derim düşünenler için. bana gönderdiği mis gibi tertemiz en ufak bir çizik yok. umarım montajda ve çalışırkende sorun olmaz. heycanla bekliyorum...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler gösterge gelmiş haberiniz olsun. benim kargom geldi bugün. berk le bir görüşün derim düşünenler için. bana gönderdiği mis gibi tertemiz en ufak bir çizik yok. umarım montajda ve çalışırkende sorun olmaz. heycanla bekliyorum...

Göstergeniz hangi tip yeni derken resimlerini paylaşır mısınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.