Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yan Sanayi Dvd Multimedya Ses Sistemi Navigasyon Geri Görüş Kamerası

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Oem Dvd Multimedya Ses Sistemi Navigasyon Geri Görüş Kamerası hakkında  sizlerin fikirlerini öğrenip bende bir oem almak istiyorum fakat şöyle bir problem var, fiyatlar cok farklı cıkıyor neye inanacağımı şaşırdım,serviste farklı dışarda farklı fiyatlar cıkıyor. verdiğim linklerin fiyatlarına bakmanızı rica ediyorum, neden bu kadar fiyat farkı var sizce hatta en son link uçuk bir fiyat aynısından verdiğim linklerde var 550 tl sizce 550 tl olan necvox'u taktırsam memnun kalırmıyım fikri olanlar fikirlerini benimle paylaşırsa cok memnun olurum saygılar.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlarin zaten hepsi Çin malidir. Çin sitelerine bakarsaniz aşağı yukari fiyatlar bu civarda zaten. Ha serviste neden pahali derseniz bence servis kendi garantisi kapsaminda taktığı icin bir mikrar garanti adi altinda fiyat kasiyor. E malum servis politikalarını da göz önünde bulundurursak o fiyatlara satmalari normal. Bence hepsi ayni hiçbiri bir işe yaramaz servistekiler de dahil :) ha takilmaz mi derseniz takılabilir bir dünya özellik oluyor sonuçta :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ürünün OEM olabilmesi için aynısının Ford markası altında satılıyor olması lazım, yani fason yaptırıp alıp araçlarına taktığı ürünü biz Ford'dan değil de esas üreticiden alırsak OEM ürünü kullanmış oluruz. 

Bu ürünlere gelince hepsinin birbirine çok benzer olduğunu düşünüyorum, ne kalite ne yazılım olarak birinin diğerinin belirgin önüne geçmesi mümkün olmayacaktır. 
Size güven veren satıcıdan alın gitsin...

Ancak gerçek işlevsellikten çok göz boyayıcı özellikleri olursa pek de şaşırmam. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer ürünleri benzer fiyatlara netten bulmu

Arkadaşlar Oem Dvd Multimedya Ses Sistemi Navigasyon Geri Görüş Kamerası hakkında  sizlerin fikirlerini öğrenip bende bir oem almak istiyorum fakat şöyle bir problem var, fiyatlar cok farklı cıkıyor neye inanacağımı şaşırdım,serviste farklı dışarda farklı fiyatlar cıkıyor. verdiğim linklerin fiyatlarına bakmanızı rica ediyorum, neden bu kadar fiyat farkı var sizce hatta en son link uçuk bir fiyat aynısından verdiğim linklerde var 550 tl sizce 550 tl olan necvox'u taktırsam memnun kalırmıyım fikri olanlar fikirlerini benimle paylaşırsa cok memnun olurum saygılar.. 

Benzer ürünleri benzer fiyata bulmuştum fakat garanti kapsamı ve dolaylı yollardan servisin garanti sürecindeki çıkarabileceği zorlukları düşünerek serviste satılan ürünü 1600 tl ye taktırmıştım iyikide öyle taktırmıştım.

Malum daha bugün aracımı aldım servisten motor kontrol ünitesi arızalanmış ve değiştirdiler garantiden 3000 liralık parçayı. Eğer ki serviste değilde benzer bir ürünü taktırsaydım ve serviste bu ürünün dolaylı olarak zarar verdiğini öne sürüp garantiye sokmasaydı ne yapılabilirdi sizce?

a) cepten ödenecek

B) dava açılacak ve uzun bir süre bunun için beklenilecek ki araçta kullanılmayacak

vb

vb

sorunlarla uğraşmak istiyorsanız taktırın.

Şahsi fikrim servis dışında araca bir vida dahi taktırmamak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsi fikrim servis dışında araca bir vida dahi taktırmamak.

Neyse ki bir gün garanti bitecek.

Biz tüketiciler olarak fahiş fiyatlara tepki göstermezsek öpülmeye devam ederiz. 

Yetkili serviste yapılan işlemlere verilen ekstra paraları bir kenara koysanız garanti dışı onarımları bedelsiz gibi yaptırabilirsiniz belki de.

Neyse, herkesin tercihi kendin.

Ben yetkili servis baskısı kurulması ve bunun kazanca çevrilmesini her anlamda protesto etme taraftarıyım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bende pioneer f 9220 bt var daha öncede necvox ve navigoldun oem ford focus cihazlarını kullandım arasında değil dünyalar galaxiler kadar fark var abi geniş detaylı bilgi için pm den geri dönüş yapınız...

KdlQG4.jpg

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.