Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Renault Scenic Karşılaştırma

onat beyaz

Önerilen Mesajlar

Ozan koltuk kafaliklarindan orta kol dayamaya kadar ciddi oyuncaklar var. Mesela kol dayama komple ileri geri ya da sadece ust kismi ileri geri hareket edebiliyor. Sanki biraz daha incik boncugu cok gibi Scenic in.

hiç canlı incelemedim açıkçası, yazınca şöyle bir baktım donanım listesine, kapak kısmı cmaxtede ileri geri gidebiliyorda komple gitmesi ilginçmiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanim olarak ne ekleyeceksin ki artik. Ne varsa koyuyorlar.

C-max 2-3 donanım daha fazla onlarda pasif güvenlik detayları ve ford liste olarak bu şekilde 10 kağıt pahalı.

C-max de son ford'lar gibi boş değil. 

Eski yorumum:

Scenic var sırada..Bu araç bana göre Reno grubunun En kaliteli ve En Parasını hakeden aracı idi..

Motoru yeterli düzeyde hatta daha iyi performans sunarken konfor ve sessizlik iyiydi.Yolda her tarafa hakim olmanızda cabası smile.gif Uzun ve geniş araç smile.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Renault estetik olarak yani karoser birleşim yerleri arkadaşın bahsettiği gibi çok simetrik. MK3'de bu boşluklar oldukça fazla Clio III kullanmış biri olarak araçta ilk dikkatimi çeken nokta bu olmuştu. Bagaj kapağı ile stop arasından Urfa'ya yol gider. :) Diğer yönleri herkes tarafından biliniyor zaten. Renault, Citroen gibi Fransız firmaları estetiğe oldukça önem veriyor. Mekanik anlamda beni tatmin etmedikleri için Focus III aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.