Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Jantları Plasti Dip Ile Boyadım

Önerilen Mesajlar

Yapmayı çok istediğim bi değisiklikti.

Umarım siz focus severler beğenirsiniz. :)

Düşüncelerinizi merak ediyorum.   :)

Beğenilmezse biraz kullandıktan sonra sökmeyi düşünüyorum. 

YAPTIĞIM DEĞİŞİKLİLER

- Plasti dip boya ile jant boyama (istenildiği zaman geri sökülebilir)

- Orjinal ampullerin Osram beyaz ampullerle değiştirilmesi.

- kısalar  - uzunlar   - sisler    -parklar 

hsxq.jpg7enx.jpg5i8r.jpgkemn.jpgleyi.jpgwdk6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda resim nasıl yüklenir kısmı var orası size yardımcı olacaktır. Direct link yazanyeri kopyalayıp resim bağlantısına yapıştırıyorsunuz tadaaa Burası da nasıl yükleneceğinin anlatıldığı başlık.  http://www.focusclubtr.com/forum/99-resim-ekleme/

Değişiklikler abartısız ve hoş ben beğendim ama sadece sis farlarının rengi değişmemeli bence sis farları bu sene benim bayağı işime yaradı çünkü beyaz ışık siste duvar örer insanın önüne

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda resim nasıl yüklenir kısmı var orası size yardımcı olacaktır. Direct link yazanyeri kopyalayıp resim bağlantısına yapıştırıyorsunuz tadaaa Burası da nasıl yükleneceğinin anlatıldığı başlık.  http://www.focusclubtr.com/forum/99-resim-ekleme/

Değişiklikler abartısız ve hoş ben beğendim ama sadece sis farlarının rengi değişmemeli bence sis farları bu sene benim bayağı işime yaradı çünkü beyaz ışık siste duvar örer insanın önüne

resimleri ımage shack'a yukledıkten sonra kopyalayıp resim butonuna tıklayıp cıkan kutucuga mı kopyalıcaz hepsini. ornek wdk6.jpg

Tek başına siyah jantlar biraz aykırı durmuş, sanki tavan,ayna,spoiler'a dokunulsa fena olmaz da zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki.

evet doğru diyosunuz diğer dokunuşlarda gerekli. düşünmüştüm ama yapmaya fırsatım olmadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resimleri ımage shack'a yukledıkten sonra kopyalayıp resim butonuna tıklayıp cıkan kutucuga mı kopyalıcaz hepsini. ornek wdk6.jpg

O site şart değil herhangi siteden bir DİRECT link alacaksınız.. Mantık basit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz beğendiyseniz sorun yok. 

Fikir istiyorsanız jantlar için hiç de iyi şeyler söyleyemeyeceğim malesef. 

Sisler güzel oluyor. Yakışıyor yani. 

Güle güle kullanın. Plasti dip tercih etmek doğru olmuş. Sonuçta sıkılınca sökersiniz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Çetiner Tuncer, gereken söylenmiş herhangi bir siteden alınan "direct link" uygun. Ya bir de bu arada ben o iletiyi telefondan yazdım da telefonda ben jantı bronz gördüm hoşuma gitti. ne oldu telefon filtremi koydu da anlamadım da siyah olmamış :/ beyaz arabada alüminyum alaşım her zaman yakışır belki bir nevi nikelaj da kaplanabilir ama abartı olur. orjinal rengi güzel. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.