Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Otomatik Vites Şanzıman Bakımı Ve Kullanımı

Bekir Sancak

Soru

Arkadaşlar merhaba Otomatik Ford Focus 2005 model ghia marka araba satın aldım. İlk defa otomatik vites araç kullanıyorum dikkat etmem gereken noktalar nelerdir? Satın alırken şanzıman yağının ne zaman değiştiğini sormayı unutmuşum. Arabam 79.000 de. Ne zaman yağını değiştirmeliyim. Birde vites P den D ye geçirirken veya R ye alırken hafif bir vuruntu sesi yapıyor bu normalmidir.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Lütfen burayı tıklayarak kullanıcı kitabını indiriniz ve otomatik vites kullanımı hakkında tüm detayları okuyunuz bizim unuttuğumuz noktalar olabilir :)

Yine aynı klavuzda bakım aralıkları yazıyor olabilir siz kontrol edin olmazsa biz araştıralım..

Hayırlı Olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle merhaba forma yeni üye oldum açıklamalar ve konular başarılı yukarıda ki cevabınızda burayı tıklayın da sayfa açılmıyor adres verirmisiniz

http://www.ford.com.tr/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobheadervalue1=attachment%3Bfilename%3D%22FOCUS+C307+-+2005MY.pdf%22&blobheadervalue2=abinary%3Bcharset%3DUTF-8&blobheadername1=Content-Disposition&blobheadername2=MDT-Type&blobheader=application%2Fpdf&blobwhere=1214418640445&blobkey=id

Açılmıyor zaten kullanım kılavuzunu indiriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.