Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Focus 2 Lpg'li Almalı Mıyım?

Hakan G.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar;

Geçenlerde yine buraya dizel bir focus için tavsiye niteliğinde sorular sormuştum ve arkadaşlar çok yardımda bulunmuştu.bunun için teşekkür ediyorum.

Yine bir focus alma arefesindeyim. Aranıza katılmayı can-ı gönülden istiyorum ve bu maksatla yakınlarda bir focus buldum, sizlere de danışmak istiyorum. 

Bulduğum araba 2011 Focus Comfort. 39 000 km de, benzinli ve atiker lpg takılı. Herhangi bir boya veya kaza durumu yok. Pazartesi ekspertiz için servise götüreceğim ancak sizlerin de tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Bu arabanın ederi ne ola ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın ederini vs bilmek için gerçekten kullanıcıların pek katkısı olmuyor. Genelde profilimiz alıp satan değil kullanan kişiler oluyor ama taze alanlar illaki rastlar size yardımcı olacaktır fakat artan ötv ve döviz ile 2.elde + veya - değişimler olabilir. 

Piyasayı takip edip muadil ilanlara bakıp sizin bu araç için ne vereceğinizi bulmanız gerekiyor temek olarak.

Hayırlı olsun, kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler Yakup bey.adamın istediği fiyat 34 000.daha pazarlık yapmadık.beni cezbeden şey km si düşük olması.piyasada (ki konuştuğum yer sahibinden) genelde fiyatlar bu civarda.34 bine var ancak onlar da lpg siz, yada km ler 50 bin civarı.benim kafama yatıyor ama bu ilk arabam olacak, belki de ondan ince eleyip sık dokuyorum.çünkü çevremde çoğu insan ilk arabasından kazık yemiş.ben de onların hatalarından ders çıkarmaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam tüpsüz alırdım ve mümkün mertebe yüksek donanım ayrıca km'den de bakımlı ise 60 70 bin e kadar hiç korkmazdım daha sonra da tüp'ü en uygun marka ile takar kullanırdım.

Şimdiden hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar;

Geçenlerde yine buraya dizel bir focus için tavsiye niteliğinde sorular sormuştum ve arkadaşlar çok yardımda bulunmuştu.bunun için teşekkür ediyorum.

Yine bir focus alma arefesindeyim. Aranıza katılmayı can-ı gönülden istiyorum ve bu maksatla yakınlarda bir focus buldum, sizlere de danışmak istiyorum. 

Bulduğum araba 2011 Focus Comfort. 39 000 km de, benzinli ve atiker lpg takılı. Herhangi bir boya veya kaza durumu yok. Pazartesi ekspertiz için servise götüreceğim ancak sizlerin de tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Bu arabanın ederi ne ola ki?

fiyat normal bence 33-35 arası genelde bu focuslar...Yalnız km yi mutlaka servisten sorgulatın ve  servis kayıtlarına bakın,birde tramer kaydını şase no dan sorgulatmayı unutmayın.Yalnız ben de alsaydım bu aracın dizelini alırdım 2-3 bin lira fazla verip 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız ben de alsaydım bu aracın dizelini alırdım 2-3 bin lira fazla verip 

LPG yerine dizel daha avantajlı bencede....

dizel almayı ben de isterim de, şu an çevremde güvenebileceğim dizel yok hiç.ayrıca adamlar uçmuş.38, 40 bin istiyorlar.ona onu vereceğime focus 3 alırım. 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki diğer bir seçenek olarak 38 000 tl ye 2011 focus 3 style plus nasıldır sizce?

Net değil sorular

Biri 2010 f2 tüplü 3x km'de

Diğeri 2011 f3 tüpsüz mü ? km'si kaç ? 

Ayrıca siz tam olarak ne istiyorsunuz ? Araçtan beklentileriniz nedir

Araç nasıldır dediniz, araç iyidir nasıl olsun :D daha az yakar daha güvenliklidir.Kabaca bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lpg de atikerliye hiç yanaşmayın, brc li bulun

+1 

Atikeri çıkarsın fiyatı 500 daha düşürsün kabul edin.

F3 styl ile f2 comfort arasında dağlar kadar fark var.

esp li olması, yalıtımının 2 kademe daha iyi olması,daha güncel kasa olması ....

F3 style plus araç düşük km li ve geçmişi temizse alınabilecek rakamda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uğur bey yok Ankara'da değildi.

Arkadaşlar sonunda aranıza Focus 3 Style ile katıldım. Artık bundan sonra buralarda daha çok görüşeceğiz inşallah.

Fikirlerini benimle paylaşan herkese teşekkür ederim...

hayırlı olsun yeni aracınız ...Aracınız dizel mi benzinli mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.