Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta Dediğin....

Önerilen Mesajlar

Fiesta dediğin böyle kırmızı, böyle opsiyonlu olmalı :) Mümkünse bunun gibi 3K olmalı :)

Hadi bir umut daha! 1.0 Ecoboost ile güçlü olmalı :)  125+ ps

FocusClubTr--1390425635.jpg

:nazar:

Not: Bu Jant 17" ve ülkemizde zaten opsiyon sunulmaktadır.

Ne diyorsunuz sizce bu araç ülkemizde satılır mı, satılmaz mı? (ister talep olarak, ister sunum olarak)

Not: Önümüzde ki 1 yıl içinde :yeah:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben satılacağına inanıyorum ve satılmalı da. Aklıma gelenler polo gti a1 1 serisini düşününce bununda seçenek olacağını öğrencilerin + bu aralar gördüğüm bir kaç piskopat bayan sürücünün bu tatlı araca ilgi duyacağını düşünüyorum :)

Bu araba da xenon opsiyonu da vardır inşallah ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta maalesef şirket arabası veya karınıza alınacak araba dışında bir araba olamayacak maalesef.

Fiesta ST 10 satarsa bu 2 satar.

Yav standart focus'a bunu tercih edebilirim :)

3K olması büyük artı fazla kişi binmeyecek arabaya.

Sabri şaka maka da fiesta'nın çok normal müşterisi var İstanbul'da bile

Ben satılacağına inanıyorum ve satılmalı da. Aklıma gelenler polo gti a1 1 serisini düşününce bununda seçenek olacağını öğrencilerin + bu aralar gördüğüm bir kaç piskopat bayan sürücünün bu tatlı araca ilgi duyacağını düşünüyorum :)

Bu araba da xenon opsiyonu da vardır inşallah ??

Yok diye hatırlıyorum ama merceği hazır işte yolu iyi aydınlatması kafi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu araca birde sunroof veya açılır cam tavan koysalar şirket aracı imajının tamamen dışına çıkar genç kitlenin markajına girip büyük satış patlaması yapar. Biz gençler böyle şeylere önem veriyoruz diye düşünmekteyim, araba gösterişliyse sunroof v.s gibi şeyler varsa rakiplerine karşı direk 1-0 önde başlar. Ancak bu haliyle gelirse yine rakiplerinden geri kalır sonuçta uygun bir miktara gelmez ve pekte tercih edilmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51.000 suan ya titanium fiesta ikinci el sahibindende gordum. Bu kaca gelecekki ? 50.000e ibiza cupra varken 56.000e polo gti varken bu alinmaz almaz kimse yani. Ha Fiesta ST olur dusunurumde. Fiesta STyi heralde 60.000den asagi getiremiyorlarmidir nedir. Sinir oldun Otosanin politikaya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51.000 suan ya titanium fiesta ikinci el sahibindende gordum. Bu kaca gelecekki ? 50.000e ibiza cupra varken 56.000e polo gti varken bu alinmaz almaz kimse yani. Ha Fiesta ST olur dusunurumde. Fiesta STyi heralde 60.000den asagi getiremiyorlarmidir nedir. Sinir oldun Otosanin politikaya

Ortada fol yok yumurta yok taktın ST ye abicim . Genç dediğimiz insanlar paralarını genelde ailesinden alır ve ailelerin çoğu çocuğuna güçlü araçlar almaz bir defa bu faktörü unutma hızlı araç isteyen kişi sayısı standart kullanıcıların çook altında bu sebeple bu tür araçları ST vari şeylerle kıyaslaman yanlış .

Kaça gelir sorusuna gelince biraz incelemen yeterli olur şuanki liseye bakarak 2014 liste fiyatı 52'yi geçmez. Şuan.

Ibiza ST denilen araba şuan olmuş 60 lira Polo kim bilir kaç aradaki 8-10 lira az para değil. Vergi farkı yok sonuçta.

Neyse dediğim gibi bunları böyle kıyaslamak bence yanlış. (Tutar tutmaz adına)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben biraz hassasimda Fiesta ST konusunda Otosanda okuyan vardir diye yardiriyodum cok fena bozdun beni Yakuup :D

Bu arada ibiza cupra suan 51.000 civari

Sabri dediğim gibi onlar da istiyordu neyse,

2014 fiyatı verdim ya örnek sana bu sebeple onların 14 fiyatını iletiyorum. 2.el bizim işimiz değil biliyorsun :D 2.el'e girersek 0 araç almak ahmaklık yani :D kıyaslamalarda ben düşünmüyorum bile 2.el yoksa ford da almam vw de almam.

post-1-0-53246700-1390467883_thumb.png

post-1-0-92393000-1390467885.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.