Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

4 Yaş Ve Üzeri Otomobil Sahiplerine İndirim Fırsatı!

Önerilen Mesajlar

4 yaş ve üzeri Ford'unuza serviste yaşının 4 katı indirim! 

Ford'unuzun değeri zamanla azalmasın diye, 1999-2010 arası modellere periyodik bakım ve mekanik onarımda yaşının 4 katı indirim bizden hediye. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla. 

Hemen bir Ford Yetkili Servisine gelin, uzman ve güvenilir servis hizmetinden faydalanın, Ford'unuza değer katın! 

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.

Aşağıdaki koyu yazılara dikkat ediniz.

Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesaurlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre (lastikler kampanyada geçerli değildir) indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 01.01.1999-31.12.2010 arasında olan Ford Binek ve Connect araçları kapsar. Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet ve Cargo araçlar dahil değildir. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve Kaporta işlemlerinde geçerli değildir.) Kampanyada uygulanacak indirim oranı 2010 yılı satış tarihli araçlarda %16, 2009 yılı satış tarihli araçlarda %20, 1999-2008 yılı arası satış tarihli araçlarda ise %24’tür. İndirim oranı max.%24’ü geçemez. Kampanya 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerlidir.Bu başlık da 31 mart'da kapanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçerik önemli, triger & v kayışı değişiyor mu?

onlar daha once degisti. Yag ve tum filtreler degisiyormus. Dort tekeri sökup balatalar kontrol ediliyormus, antifriz derecesi ölculuyormus. Detayli inceleme bakimi yapiliyormus
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onlar daha once degisti. Yag ve tum filtreler degisiyormus. Dort tekeri sökup balatalar kontrol ediliyormus, antifriz derecesi ölculuyormus. Detayli inceleme bakimi yapiliyormus

Uzuncadır yetkili servis'e girmiyorsan bence bi gir derim şahsi yorumum bu. Dışardaki fiyatları hiç bilmiyorum.

Çok aşırı değil ama fiyat. Gidince ödeme esnasında biraz daha pazarlık yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzuncadır yetkili servis'e girmiyorsan bence bi gir derim şahsi yorumum bu. Dışardaki fiyatları hiç bilmiyorum.

Çok aşırı değil ama fiyat. Gidince ödeme esnasında biraz daha pazarlık yaparsınız.

pazarlik Allah'in emri :) bana makul geldi ama size bir sorayim dedim. Detaylari paylasirim servis cikisi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.