Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Led Gündüz Farı Taktırdım Pahalımı Acaba 350 Tl

Önerilen Mesajlar

Ben bugün taktıracak olsam bunları getirtir ve taktırırdım, genç bir dostum taktırdı, parlak, sağlam ve şık, 200 TL'yi de geçmedi. http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-Factory-direct-sales-Free-shipping-2012-Ford-Focus-3-LED-DRL-daytime-running-lights-fog/1278310397.html

Israrla sordunuz diye yazdım...

bu digerinden daha da berbat duruyor diklemesine led lamba mi olurmus? Cakma oldugu her halinden belli
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu digerinden daha da berbat duruyor diklemesine led lamba mi olurmus? Cakma oldugu her halinden belli

Zevk meselesi, virgülü, yuvarlağı, enine, boyuna her türlü olur, önemli olan su almaması ve parlak ışık vererek görülmeyi sağlaması.

Ayrıca bence ön çizgilerle çok daha uyumlu.

Çakma değilmiş gibi yapma sorunumuz da yok ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal drl'li farları alamayanlar için bence en iyi seçenek Cem abinin önerdiği diklemesine olan ledler. Aracın tasarımına daha uygun gözükmekte daha çok uyum sağlamakta bence. Yatay olanlar şahsi görüşüm olarak daha yapmacık duruyor.(zaten yapmacıkta orjinal olmayınca neyse  ^_^ )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence hem pahalı hem değil..

Pahalı çünkü ben taktırmam, ihtiyacım yok, görüntüsünü de sevmiyorum, boşuna cebimden 350 çıkmasın..

Pahalı değil çünkü, eğer taktırılacaksa genelde bu fiyat her yerde.. Yani kazıklanmadınız..

Ama bu ikisinin de önemi yok çünkü zaten taktırmışsınız..

Ben sonradan takılan DRL farları konumları sebebiyle sevmiyorum. Gerçi orjinal olup yanlış konumlandırılmış olanlar da var (bkz Clio)

Yanlış konumlandırmadan kastım işlevsellik değil tamamen tasarımla alakalı.

DRL farlara baktığınızda genelde araca daha karizmatik görünüm kazandırırlar, daha sert bir ifade katarlar.. Ayrıca aynı amaçla biraz da aracın dış çizgilerine yakın konumlandırılırlar ki aracın geniş görünmesini de sağlarlar.. Misal sis farlarının olduğu bölgelere biraz daha yakın konulabilse bizim araçlar için, daha güzel görüneceklerine eminim..

Dolayısıyla, aracın kenar çizgileriyle uyumlu olmayan, içeride ve birbirine yakın kalan DRL'ler tasarım olarak benim hoşuma gitmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha öncede yazdım drl farların yeri en kenar ve en üst olmalı, öndeki dış aynalarından görülebilirlik açısından..

bizim park lambaları arka stoplar yanmadan yanabilse yeterli olur aslında.. ufak bir yazılım güncellemesi yapar belki bunu arayada bir devre..

ali express dekilerde madem dikine içte değil dışta olmalıydı..

arkadaşın taktırdığı ise çok gereksiz ve görünmez yerde.. clio yu beğenmiyoruz ama clio gibi ford logosunun sağına soluna takılsa çirkin ama daha görülür olurdu.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zevk meselesi, virgülü, yuvarlağı, enine, boyuna her türlü olur, önemli olan su almaması ve parlak ışık vererek görülmeyi sağlaması.

Ayrıca bence ön çizgilerle çok daha uyumlu.

Çakma değilmiş gibi yapma sorunumuz da yok ayrıca.

Tabiki zevk meselesi Cem Abi ama benim şahsi görüşüm hiç hoş durmuyor zevk meselesi tabiki  led dediğin farla bütünleşince hoş duruyor focus X paket gibi bi audi gibi bi mercedes gibi mesela yeni clio nunkiler orjinal olmasına ragmen sonradan takılmış gibi duruyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bugün taktıracak olsam bunları getirtir ve taktırırdım, genç bir dostum taktırdı, parlak, sağlam ve şık, 200 TL'yi de geçmedi. http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-Factory-direct-sales-Free-shipping-2012-Ford-Focus-3-LED-DRL-daytime-running-lights-fog/1278310397.html

Israrla sordunuz diye yazdım...

Doktorum cahilliğimi mazur görün bu ürünü sipariş edeceğim ama gündüz hangi durumda bunlar yanacaklar yani hangi lamba hangi konumda olacak benim hali hazırda aracımın far ayarı otomatik durumda durmakta..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doktorum cahilliğimi mazur görün bu ürünü sipariş edeceğim ama gündüz hangi durumda bunlar yanacaklar yani hangi lamba hangi konumda olacak benim hali hazırda aracımın far ayarı otomatik durumda durmakta..

sürekli yanacak tahminimce normalde orijinal ledler sürekli yanıyor kontağa bağlı araba çalıştığı sürece hep yanıyor bunlarda hep öyle yanıyor olabilir ama taktıranlara sormak lazım net cevap için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farınız yine otomatik konumda kalıcak. Farlar kapalı olduğunda ledler en parlak konumda yanıcak farlar açıldığında ledlerin parlaklığı kısalıcak yanmaya devam edicek :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha öncede yazdım drl farların yeri en kenar ve en üst olmalı, öndeki dış aynalarından görülebilirlik açısından..

bizim park lambaları arka stoplar yanmadan yanabilse yeterli olur aslında.. ufak bir yazılım güncellemesi yapar belki bunu arayada bir devre..

ali express dekilerde madem dikine içte değil dışta olmalıydı..

arkadaşın taktırdığı ise çok gereksiz ve görünmez yerde.. clio yu beğenmiyoruz ama clio gibi ford logosunun sağına soluna takılsa çirkin ama daha görülür olurdu.

led farların focusta en güzel duracağı yer ön farların alt kısmı olur bence. farın altında boydan boya sağ tarafta hafif yukarı :) ters L şeklinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.