Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HD platfomlar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar selam;

Evinde D-Smart , Digitürk yada Kablolu yayının HD platformunu izleyenler yorumlarını yazabilirler mi?

Haftasonu izlediğim tenis maçlarından zerre kadar zevk alamayınca HD yayına geçmeyi ciddi anlamda düşünmeye başladım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın abi kablo tv ye geçme de hangisine geçersen geç..Kablo Tv ucuz ama ucuz etin yahnise çeviriyor işi.....Yayın sürekli kopabiliyor...Kanallar bir anda şifreli hale geçiyor hiçbir sebep yokken..Şu sözleşme bitsin direk d-smart yada digitürk e geçiyorum....Ben pek memnun değilim özellikle sd yayınlarından.Hd yayınları güzel ama şifreli hale geçiyorlar felan iyi olmuyor.Hem digiturk ve d-smart ta daha çok hd kanal var onlara geç bence....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim evin orada kablo tv yok zaten, ama bu başlıkta izlenimler olsun diye onu da dahil ettim.

Bu arada forumlardan anladığım kadarıyla en yüksek kalitede HD yayını yapabilen kablo tv miş şuanda, sonra digi en kötü d-smartmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Buradaki Lig tv ekim sonuna kadar açık ne demek sizce?

zaten ligtv li spor paketi alınca hd yayını veriyor?

Anlamadım :)

Web'e özel; Lig TV'li Spor Paketleri'nden herhangi birine üye olanlara 2013 yılına kadar HD servisimiz hediye!

Ekim sonuna kadar Lig TV açık!

1 yıl boyunca e-dergi ücretsiz. Kurulum ücretsiz, aktivasyon bedeli 20 TL.

Paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları, HD servisimiz sayesinde 5 kat daha net görüntü ve Dolby ses sistemi kalitesiyle daha keyifli olarak izleyebilirsiniz!

Digiturk dünyasında izleyebileceğiniz, 1'i 3D olmak üzere, aşağıda listelenen, toplam 21 adet HD kanal bulunmaktadır.

*LİGTV HD

*SPORMAX (Beko Basketbol Ligi) HD

*TRT HD

*SHOW TV HD

*ATV HD

*A HABER HD

*NTVSPOR HD

*ESPN HD

*FOX HD

*EPL HD

*EUROSPORT HD

*NAT GEO WILD HD

*NAT GEO HD

*FASHION TV HD

*İZTV HD

*MOVIEMAX PREMIER HD

*MOVIEMAX STARS HD

*DIZIMAX HD

*DIZIMAXMORE HD

*PENTHOUSE HD

*PENTHOUSE HD 3D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de digiturk vardı aradılar HD receiver verelim dediler iyi dedim,şu anda HD kanalların tümü açık tv HD Ready olmasına rağmen bariz görüntü kalitesi farkediyor.Tek üzüntü verici olan Digiturk de Akıllı Tv olmaması :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

en yüksek kalitede HD yayını yapabilen kablo tv miş

En yüksek görüntü kalitesini tivibu bu ev veriyor sebebi ise uydudan değil direk adsl portundan internet yoluyla alıyor veriyi.Ben tivibu kullanıyorum bazı arkadaşlarım d-smart yada digitürk gibi platformlarını kullanıyor ama onlar bile gördüğünde senin görüntü çok daha iyi diyorlar.

TTnet i hiç sevmesemde yiğidi öldür hakkını ver misali tivibuyu ciddi anlamda tavsiye ederim.1 senedir o kadar internete yüklendiğim zamanlarda da dahil daha bir kere veri hızı yetişemeyip yayını durdurduğu olmadı.

Çoğu zaman takip ettiğim dizileri ve programları daha sonra istediğim bir zamanda vede reklamsız(reklam çıkınca alıveriyorum ileri) olarak izliyorum en sevdiğim özelliğide bu :)

Ama unutmadan tivibu ev platformundan verim alabilmek için adsl hattınızın yüksek hızları destekliyebilmesi lazım.Öyle değil ise hiç bağlatmayın.Ben 8 mbit kullanıyordum hiç sıkıntısız çatır çatır çalışıyor du.Şimdi 16mbit haliye yine sorun yok

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.