Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Güvenilir Veri Için Dyno Tecrübeleriniz

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Dyno nun kalibrasyonu önemli stock bir araba bulup kalibre edilmesi lazım ilk başta en güvenilir olan dyno dynamics bence. Serp dyno biraz fazla çıkarıyor gücü 

Bu işi yapan birileri aramızda olmadığı için tam bi cevap alamayacağız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tecrübem yok, konuda okuduğum rivayetler ve bazı bilgiler:

-Dyno sahibi kötü niyetliyse kesinlikle somut veri alamazsın, az da çıkabilir, çok da çıkabilir hiç belirli olmaz.

-En iyisinin Dyno Dynamics olduğu söylenir, İstanbul'da Ecufast de onu kullanıyor diye biliyorum.

-BHP, WHP arasındaki correctionların oranlarını neye göre hesapladıkları malesef ki muallakta biraz.

-Çoğu insan 100% doğru bir değer bulmanın pek mümkün olmadığını söylüyorlar, beygire göre 3%-5% az veya çok olabileceği söylenmekteydi ben en son baktığımda.

DBN denen meret daha verimli ve mantıklı bence de Ankara'da ENKA haricinde deneyebileceğin düz yol var mı, yoldan önce DBN cihazı var mı  ya da bulabilir miyiz bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.