Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Çizik Giderme

Önerilen Mesajlar

Merhaba benim aracimda da tirnak takilmayan çiziklerden mevcut.geçen gün servise götürdüm pasta cila ila geçer hepsi ancak sonrasinda parlaklik farki olur simdiden soyleyelim dediler. bu sonradan giderilebilecek durum mudur bu konuda bilgili arkadaşlara danişmak istiyorum.

Bir de ankara şaşmazda rs serviste daha önce işlem yaptiran oldu mu memnun kaldiniz mi? teşekkür ederim.

Rüştünü ispat etmiş bir yer: http://www.detailinggarage.com.tr/wp/iletisim/

Arayın konuşun, ben burdan mutsuz ayrılan hiçkimse görmedim.

Başınız ağrımaz, sonuç hoşunuza gider sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tavsiyeniz için teşekkür ederim yarın ilk iş arıyorum. biraz pimpirikli biriyim malesef, her yere kolay güvenemiyorum ancak sizler gibi gidip beğenenlerin tavsiyeleri daha kıymetli sağolun.

Rıfat Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tavsiyeniz için teşekkür ederim yarın ilk iş arıyorum. biraz pimpirikli biriyim malesef, her yere kolay güvenemiyorum ancak sizler gibi gidip beğenenlerin tavsiyeleri daha kıymetli sağolun.

Çıkarttıkları işleri görünce imrendim açıkcası. Muhtemelen bende yaptıracağım zaman bu önerdiğim yere bırakacağım. Kolay gelsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bügün detailing garage ile görüştüm onların önerisi de yüzeysel lokal çizikler olsa bile komple pasta cila yaptırmak oldu. pasta cila sonrası bir de boya korumaya  toplam 350 tl fiyat aldım ve yaza ertelemeye karar verdim.Çok olmadı daha en son boya koruma yapılalı.Biraz zaman geçmiş olur.Hem yaza temiz temiz gireriz hem çiziklerden kurtulmuş oluruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Merhabalar, yeni konu açmak istemedim burdan yazayım dedim. Aracımda fotoğraflarda olduğu gibi bir kaç yerde çizikler var. Bunları kendim nasıl yapabilirim? ürün tavsiyeniz var mı ya da prof. yardım mı almak gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum :)

Şu ürün işe yarar mı kullanan var mı bu markayı,

http://www.hepsiburada.com/ford-focus-renk-kod-mars-turuncu-asqcwwa-color-n-drive-tas-izi-ve-cizik-rotus-sistemi-p-OTFOFOMA3993BSC

IMG_20160619_161142.jpg

IMG_20160619_161227.jpg

IMG_20160619_161208.jpg

IMG_20160619_161150.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Mustafa Karaca said:

Merhabalar, yeni konu açmak istemedim burdan yazayım dedim. Aracımda fotoğraflarda olduğu gibi bir kaç yerde çizikler var. Bunları kendim nasıl yapabilirim? ürün tavsiyeniz var mı ya da prof. yardım mı almak gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum :)

Şu ürün işe yarar mı kullanan var mı bu markayı,

http://www.hepsiburada.com/ford-focus-renk-kod-mars-turuncu-asqcwwa-color-n-drive-tas-izi-ve-cizik-rotus-sistemi-p-OTFOFOMA3993BSC

IMG_20160619_161142.jpg

IMG_20160619_161227.jpg

IMG_20160619_161208.jpg

IMG_20160619_161150.jpg

Ben bu üründen kullandım işe yarıyor ürün .Aracımın rengi şeker kırmızı benim kaportada çok derin çizik vardı rütüş yaptım bayağı kapattı çiziği ,gelen boya aracın rengi ile aynı ama yinede pürüzler kalıyor yüzeyde .Sizin plastik aksamda görünüyor çizikler plastik aksamda daha güzel sonuçlar alırsınız .En düşük fiyata olan ürünü sipariş verin ,fiyatı yüksek olan ürünün farkı sadece 1şişe fazla olması.1 şişe tek başına bir hayli yetiyor .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Özer Aksu said:

Bahsettiğiniz kısımlar plastik aksam bu nedenle boyatın bir Problem olmaz kendiniz de yapabilirsiniz ama çizikler derin ve kılcalsa Zımpara yapmak gerekir bu da bir uzman işidir .

kendim yapmak istiyorum için bir ürün tavsiyesi ya da yol yordam tavsiyesi istemiştim :) 

27 dakika önce, çağlar çetinkaya said:

Ben bu üründen kullandım işe yarıyor ürün .Aracımın rengi şeker kırmızı benim kaportada çok derin çizik vardı rütüş yaptım bayağı kapattı çiziği ,gelen boya aracın rengi ile aynı ama yinede pürüzler kalıyor yüzeyde .Sizin plastik aksamda görünüyor çizikler plastik aksamda daha güzel sonuçlar alırsınız .En düşük fiyata olan ürünü sipariş verin ,fiyatı yüksek olan ürünün farkı sadece 1şişe fazla olması.1 şişe tek başına bir hayli yetiyor .

bu ürünü kullandıktan sonra komple cila atsam o iyi bir sonuç elde ederim herhalde :) teşekkürler ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Mustafa Karaca said:

kendim yapmak istiyorum için bir ürün tavsiyesi ya da yol yordam tavsiyesi istemiştim :) 

bu ürünü kullandıktan sonra komple cila atsam o iyi bir sonuç elde ederim herhalde :) teşekkürler ;) 

Plastik aksam olduğu için çok önemli değil cila, burda önemli olan:Rütuş yaptıktan sonra boya kurumadan taşlama denilen olayı iyi yapmak.Kaportadaki çizik ,taş izi vb.şeylerde de kullanırsınız alınca.Kaportadaki çizikler için titizlikle uygulamayı yaparsanız güzel sonuçlar alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, çağlar çetinkaya said:

Plastik aksam olduğu için çok önemli değil cila, burda önemli olan:Rütuş yaptıktan sonra boya kurumadan taşlama denilen olayı iyi yapmak.Kaportadaki çizik ,taş izi vb.şeylerde de kullanırsınız alınca.Kaportadaki çizikler için titizlikle uygulamayı yaparsanız güzel sonuçlar alırsınız.

inşallah bütçe uygun olduğu zaman alıp yapacağım inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.