Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Aydın Baran

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Önerilen Mesajlar

09.08.2018 - 14:06 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Keşke eksper fiyatına yetkili servisler girse bu işe. Hiç olmazsa daha düzgün kontrol edilir. 

Ben aracımı Konya dan alırken ordaki Ford a götürmüştüm, ekspertiz raporundaki ile aynı şeyleri söylemişlerdi öyle aldım aracı. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BİRMOT Adana'da yapılıyordu 2010 yılına kadar. Sonra şube müdürü acil bir toplantıyla yasakladı ekspertiz işlemini. O zamanki son ekspertiz de benim aldığım Punto'ya yapılmıştı. 

Şube müdürü muhtemelen değişmiştir ama ekspertiz işlemleri yeniden başladı mı sanmıyorum. Koskocaman bir fabrika şubesi olduklarından dolayı sıradan bir firma gibi davranamıyorlar ve raporlarının arkasında durmak durumundalar. Haliyle bu da sonrasında bağlayıcılığı yüksek sıkıntılı durumlara düşmeleri demek. Benle neredeyse mahkemelik oluyorlardı ve % 100 haksız olduklarından problem benim dediğim şartlarda çözülmüştü. Bunun üzerine de bahsettiğim toplantı yapılıp benim rahatsızlık duyduğum ve genel merkeze şikayet edeceğimi söylediğim diğer meselelerle birlikte ekspertizi de sonlandırmış. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.