Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

Galeri olmakla ne ilgisi var. O zaman götürsün galeriye versin arabasını ucuza. Galeriden daha fazla paraya satmak için orada. Takıntı veya değil aracı değerlendirmek için hemen herkes soruyor. Arabani satacaksan bir zahmet bilgisini de koyacaksın. Kendi cebinden 7 tl çıkmasın diye araçla ilgilenen herkes benim arabamın kaydını öğrenmek için 7 tl harcasın kafası yaşıyor. Zaten bunu yazanların kayıtlarında mutlaka ciddi sorunlar oluyor. Pert olduğunu yada agir kazasını öğrenmek için tramere demesaja para verdiriyor. Sanki ortak.

Fiyat ve araç durumunu karşılaştırmalı engelliyor.

Neyse zaten benim gibi takıntılı insanlar takıntılı insanlarla alışveriş yaparak sorunu çözüyoruz.

koyduğu sorgu sonucuna ekspertiz raporuna güvenip bunları yapmadan mı alacaksınız ki?

arkadaşın arabasını satarken sorguda yaptım servise götürüp baktırdım da, çünkü aracın geçmişi belli değildi. Alıcı da hem sorgusunu yaptı, şasi no aldı sigortacıya sordu, ekspertize götürdü sonrada notere gittik.

kendi arabamı koyacak olsam ne sorgu yaparım ne bi yere götürür gösteririm zaten biliyorum durumunu niye para harcıyayım?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Neden hep olumsuz düşünüyorsunuz anlamadım.

Bir dönem plaka sahteciliği vardı, bilenler vardır. Arabayla ilgilenen arar plaka ve şase bilgisini alır. (Onunda sahteciliği olur ya neyse)

Sokakta durmuyor mu araba :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koyduğu sorgu sonucuna ekspertiz raporuna güvenip bunları yapmadan mı alacaksınız ki?
arkadaşın arabasını satarken sorguda yaptım servise götürüp baktırdım da, çünkü aracın geçmişi belli değildi. Alıcı da hem sorgusunu yaptı, şasi no aldı sigortacıya sordu, ekspertize götürdü sonrada notere gittik.

kendi arabamı koyacak olsam ne sorgu yaparım ne bi yere götürür gösteririm zaten biliyorum durumunu niye para harcıyayım?

abicim nerede yazmisim ben göremedim alırken sorgulamayacağım yada ekspertiz yaptırmayacağım. Benim kadar incik boncuğu dikkat eden biri böyle bir şeye fotosu var diye atlar mi? Meraklısı baksın meraklısıyım her merak ettiğimi arayıp sorgulamak mantıklı değil. Neyse koy yaz durumunu bana sen araştır dersen tabiî derim.
Araştırma ve tasnif isimi kolaylastiranı dikkate alırım.
Konu ilan yayınlanma sekli satın alırken yapılacaklara dönüyor.

Neden hep olumsuz düşünüyorsunuz anlamadım.
Bir dönem plaka sahteciliği vardı, bilenler vardır. Arabayla ilgilenen arar plaka ve şase bilgisini alır. (Onunda sahteciliği olur ya neyse)

alacağın zaman yapıyorsun zaten incelerken görmek istemezmisin
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

abicim nerede yazmisim ben göremedim alırken sorgulamayacağım yada ekspertiz yaptırmayacağım. Benim kadar incik boncuğu dikkat eden biri böyle bir şeye fotosu var diye atlar mi? Meraklısı baksın meraklısıyım her merak ettiğimi arayıp sorgulamak mantıklı değil. Neyse koy yaz durumunu bana sen araştır dersen tabiî derim.
Araştırma ve tasnif isimi kolaylastiranı dikkate alırım.
Konu ilan yayınlanma sekli satın alırken yapılacaklara dönüyor.

alacağın zaman yapıyorsun zaten incelerken görmek istemezmisin

Sende alıcıysan arar öğrenirsin plaka ve şase bilgisini Volkan, ha vatandaş vermeye yanaşmıyorsa zaten o arabayı almazsın/almam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar,

Malumunuz 2017 model titaniumlarda led gündüz farı standart oldu. Ben de ilanlara bakayım dedim hem sync 3 hem led'li kaç ilanlar vs diye.Neyse şu arabaya denk geldim.

Şu şu parçalar değişecek yoksa da böyle kullanılır yazmış, ben de adam başka yerden alıp satıyor düşüncesiyle mesaj attım: 'Far alt donanım takılmış bilginiz olsun' diye sadece bu kadar.

Gelen cevap: ' çok biliyorsunuz, bunlarda xenon yok içi siyah geliyor ben beyaz taktım, istersem siyah da takarım :D ' Peşine ben sizin bilginiz olsun diye yazdım dedim. Tekrar 'sen işine bak işinle ilgilen diye '  cevap geldi

Elden ele şikayet edebilirsek ne şükela olur :) Belki farkına varır, donanım çalarak (!) yalan söylemenin iyi olmadığını.

'İlan bilgileri hatalı veya yanlış ' sekmesi kafi gelir sanırım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-az-hasarli-2017-model-ford-focus-1.6-tdci-titanium-1500-km-448016529/detay/

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Bu tarz adamlar çok var gördükçe şikayet ediyorum

İşe yaramıyor mu bari :D Görsel ve açıklamaya bakacaklarını hiç sanmıyorum, kategori şu bu doğruysa geçiyorlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İşe yaramıyor mu bari :D Görsel ve açıklamaya bakacaklarını hiç sanmıyorum, kategori şu bu doğruysa geçiyorlardır.

Üye girişi yapmadan birine dadanmıştım, hb kategorisinde sedan ilanı vardı. Her gün şikayet ediyordum ama değişen bir şey olmadı :) 
Belki üye girişi yapıp açıklama yazılırsa etkisi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.