Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Bu arada ilanının sonuna,

Saçma sapan teklifler için aramayın,

Boş muhabbet için aramayın gibi uyarılar yazma da moda oldu iyice.

Başka ne gibi klişeler var,

"Hatasız" yersen :)

Muayyer (bunu çok eski araçlar için yazıyorlardı)

4.5 parça boya var ama araç kaxasız belasızdır tezatı..:pist:

Başlıkta çizik bile yoktur diyip sonra kaç parça lokal boya olduğunu anlatma çabaları

Öğretmenden,doktordan,askeri personelden vurgusu..(ben bu ilanlara hiç bakmadan kapatıyorum,çünkü çok kıymetli oluyor bu araçlar.

Aracı bir kaç bin km de olan arkadaşlar ise maşallah güncel fiyat listesiyle rekabete giriyor,hele arkadaşın araç vw ise liste fiyatı üzerinde bile oluyor. Ya biraz mantık, sıfır araç almak varken niye 2-3 bin ucux olacak diye şahıstan alıp risk üstlensin, 87 bin veren 90 binide verir,senin araca bakmaz kurnazlık yapma. Ayrıca hayırdır, ne alır almaz satıyorsun o da ayrı bir soru işareti.ne demeye aldın.

Bu aracı x...  Araçlarla kıyaslamayın vurgusu,çünkü şu opsiyon bu opsiyon sanrufum var hesapları... (ilanı yazarken zihin okuyan arkadaş) oysa 2.el araç arayan adamın derdi en makul aracı en makul fiyata alabilmek. Bizene senin ekstra yaptırdığın anfi sisteminden, navigasyondan,yaptırmasaydın.

Araç çok temiz diyip bilmem şu kadar boya var diye anlatan arkadaşlar, birde buçuğu da var parçaların,boyalıysa boyalıdır ne buçuğu daha..

Ciddi alıcılar arasın, sanki milletin de derdi o ilan sahibini arayıp hoş zaman geçirmek.

Kasisten geçerken itina gösterilmiştir (ne malum) boşa yazma böyle ıvır zıvırları

Bilmem ne cam filmi boya koruması yapılmış e bir heves o kadar uğraştıysan binsene be kardeşim ne heder ediyosun arabayı. Eğer satıyosarsanda faturayı akacak adama kesme,katma o fiyatları.

Tek elden kullanılmış.. Ee herkesde kollektif kullanmıyor zaten arabasını. Kim kime emanet verir.

Araç fabrika çıkış orjinaldir... E şimdi 2000 model araç için çok iddialı olmuyor mu..

Kazayı yumuşatma çabası: sürtmeden dolayı boyadık hesabı:pist:

Daha çok var aslında unuttuklarımı siz yazın. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Hakan Sunguroğlu yazdı:

Bu arada ilanının sonuna,

Saçma sapan teklifler için aramayın,

Boş muhabbet için aramayın gibi uyarılar yazma da moda oldu iyice.

Başka ne gibi klişeler var,

"Hatasız" yersen :)

Muayyer (bunu çok eski araçlar için yazıyorlardı)

4.5 parça boya var ama araç kaxasız belasızdır tezatı..:pist:

Başlıkta çizik bile yoktur diyip sonra kaç parça lokal boya olduğunu anlatma çabaları

Öğretmenden,doktordan,askeri personelden vurgusu..(ben bu ilanlara hiç bakmadan kapatıyorum,çünkü çok kıymetli oluyor bu araçlar.

Aracı bir kaç bin km de olan arkadaşlar ise maşallah güncel fiyat listesiyle rekabete giriyor,hele arkadaşın araç vw ise liste fiyatı üzerinde bile oluyor. Ya biraz mantık, sıfır araç almak varken niye 2-3 bin ucux olacak diye şahıstan alıp risk üstlensin, 87 bin veren 90 binide verir,senin araca bakmaz kurnazlık yapma. Ayrıca hayırdır, ne alır almaz satıyorsun o da ayrı bir soru işareti.ne demeye aldın.

Bu aracı x...  Araçlarla kıyaslamayın vurgusu,çünkü şu opsiyon bu opsiyon sanrufum var hesapları... (ilanı yazarken zihin okuyan arkadaş) oysa 2.el araç arayan adamın derdi en makul aracı en makul fiyata alabilmek. Bizene senin ekstra yaptırdığın anfi sisteminden, navigasyondan,yaptırmasaydın.

Araç çok temiz diyip bilmem şu kadar boya var diye anlatan arkadaşlar, birde buçuğu da var parçaların,boyalıysa boyalıdır ne buçuğu daha..

Ciddi alıcılar arasın, sanki milletin de derdi o ilan sahibini arayıp hoş zaman geçirmek.

Kasisten geçerken itina gösterilmiştir (ne malum) boşa yazma böyle ıvır zıvırları

Bilmem ne cam filmi boya koruması yapılmış e bir heves o kadar uğraştıysan binsene be kardeşim ne heder ediyosun arabayı. Eğer satıyosarsanda faturayı akacak adama kesme,katma o fiyatları.

Tek elden kullanılmış.. Ee herkesde kollektif kullanmıyor zaten arabasını. Kim kime emanet verir.

Araç fabrika çıkış orjinaldir... E şimdi 2000 model araç için çok iddialı olmuyor mu..

Kazayı yumuşatma çabası: sürtmeden dolayı boyadık hesabı:pist:

Daha çok var aslında unuttuklarımı siz yazın. 

Aynen benimde kafama cok takilan arac bin kmde ikibin km de dolu ilan var ve cogu sahistan galeriden degil anlam veremiyorum,hadi diyelim zor durumda kaldi krediyle aldi odeyemedi ama hepsimi boyle sorundan dolayi satiyo,1000 kmdeki arac satisi sebeb?? Bazilarida keyfe keder 10 bin tl kar yapayim belki keklik duser .

Gökhan Bütün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En deli olduğum plaka açık tramer sorgusu yapabilirsiniz bidi bidi...
Birde ne aldigimi bilmiyorum ekspertiz falan yatırmadım bende birşey olmadı tipleri var. Sen niye kaza yaptın diye soruyoruz sanki :)
Ortakmısın tramer sorgulamaya her bakan plakasını sorgulasın beyimizin. Cebinden arabasını satarken masraf yapmasın.
En sevdiklerin adam expertizini koymuş. Tramer sorgusunu koymuş. Bakim durumunu varsa masrafını yazmış. Bu ciddiyette olmayanla vakit kaybı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Birde ''temizlik boyası'' var. Hemde boyaya bu kadar takılan bir ülkede... Sen ona pert oluyordu zor kurtardık desene.

???Sesli güldüm. Yanlarda temizlik boyası. Yani boydan boya her iki taraf boyalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

En deli olduğum plaka açık tramer sorgusu yapabilirsiniz bidi bidi...
Birde ne aldigimi bilmiyorum ekspertiz falan yatırmadım bende birşey olmadı tipleri var. Sen niye kaza yaptın diye soruyoruz sanki :)
Ortakmısın tramer sorgulamaya her bakan plakasını sorgulasın beyimizin. Cebinden arabasını satarken masraf yapmasın.
En sevdiklerin adam expertizini koymuş. Tramer sorgusunu koymuş. Bakim durumunu varsa masrafını yazmış. Bu ciddiyette olmayanla vakit kaybı.

Abi ben mecbur muyum onları yapmaya :) Galeri değil ki adam, takıntın varsa baştan bak diyor işte. Şahane. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ben mecbur muyum onları yapmaya [emoji4] Galeri değil ki adam, takıntın varsa baştan bak diyor işte. Şahane. 

Galeri olmakla ne ilgisi var. O zaman götürsün galeriye versin arabasını ucuza. Galeriden daha fazla paraya satmak için orada. Takıntı veya değil aracı değerlendirmek için hemen herkes soruyor. Arabani satacaksan bir zahmet bilgisini de koyacaksın. Kendi cebinden 7 tl çıkmasın diye araçla ilgilenen herkes benim arabamın kaydını öğrenmek için 7 tl harcasın kafası yaşıyor. Zaten bunu yazanların kayıtlarında mutlaka ciddi sorunlar oluyor. Pert olduğunu yada agir kazasını öğrenmek için tramere demesaja para verdiriyor. Sanki ortak.

Fiyat ve araç durumunu karşılaştırmalı engelliyor.

Neyse zaten benim gibi takıntılı insanlar takıntılı insanlarla alışveriş yaparak sorunu çözüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Galeri olmakla ne ilgisi var. O zaman götürsün galeriye versin arabasını ucuza. Galeriden daha fazla paraya satmak için orada. Takıntı veya değil aracı değerlendirmek için hemen herkes soruyor. Arabani satacaksan bir zahmet bilgisini de koyacaksın. Kendi cebinden 7 tl çıkmasın diye araçla ilgilenen herkes benim arabamın kaydını öğrenmek için 7 tl harcasın kafası yaşıyor. Zaten bunu yazanların kayıtlarında mutlaka ciddi sorunlar oluyor. Pert olduğunu yada agir kazasını öğrenmek için tramere demesaja para verdiriyor. Sanki ortak.

Fiyat ve araç durumunu karşılaştırmalı engelliyor.

Neyse zaten benim gibi takıntılı insanlar takıntılı insanlarla alışveriş yaparak sorunu çözüyoruz.

Karşında benim gibi biri var, ben de ortak değilim bu sistemle. Varsa bir ortak o da devlet olur muhtemelen, itiraz edilmesi gereken kişi tüketici mi yoksa bunları mesaja zorlayan sistem mi? 

Ben aracın 3. sahibiyim, alırken Fiat servisine götürdüm arabayı baktırdım ne var ne yok, alabilirsin dediler aldım.

Şimdi bundan sonra inciği cıncığına kaydının detaylarına bakmadım, elaleme satarken mi bakacağım?  Çok bekler. Ne biliyorsam yazıyorum o kadar.

Meraklısı ise alır bakarsın, ayrıca sadece buna bakarak araba alan kaldıysa vay haline :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi de şu var ki adamın oraya koyduğu tramer kaydı veya ekspertiz raporu isterse dün alınmış olsun. O andan itibaren bir vukuata karışmamış olduğunu kim garanti edebilir?  En güzeli aracı alırken kendi ekspertizini yaptırmak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Plaka açık sorgula diyenler ayrı tabide  birde Plakaya havlu kapatıp siteye koyan bile gördüm. E nasıl bir mantık, ya da plakayı paintte açıp siliyorsunda sonra kim arayacak artık seni. Mertçe açsana plakayı. Sonrada pişkince Ciddi alıcılar arasın diyor, insanlarda ciddi satıcılar arıyor, ederi 60 binlik araca 70 yazıp, keyfe keder satıyorum diyenler bir kendi kurnaz zannediyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.