Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

2011 ceed kampanya yapmışlar; iyi geldi bana fiyatı, düşünen olur belki.

http://www.sahibinde...65522110/detay/

Tek araç için yapmışlar bunu.

Şu anda elinde 2011 model araç olan her marka ve bayi bu tür indirimleri yapar sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Bence de fena durmamış, yine de en çok yakışan lansmandaki 5 kollu yıldız 18"ler.

Bu arada kutlamak lazım bu kadar kısa sürede Tokat'ta arabaya bir sürü ekleme yapılmış, Xenon çalıştırabilmiş, gündüz farı takmış, arka spoyler takmış, LPG monte edilmiş, vurup boyatmayı da başarmış bu arada...

Satış nedenini merak ettim, eski Civic'le takas falan okuyunca merakım daha da arttı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabada eksik olan bişeyler var, ne bileyim, öyle ahım şahım beğenmedim ben.

Jantlar sedanda nasıl durur acaba, hb ye çok yakıştıramadım ben. Tabi 5 kollu 18 jant o kadar şık ki, belki de o yüzden yakıştıramıyoruz başka bir jantı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.