Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Olcay Sert yazdı:

canlı olarak gördüm bunun gibi, araba baya bi uzun mu uzun duruyor. o zamanlar birde astranın vardı böyle bi arabası oda çok uzundu

--0 dakika sonra eklendi--

2006-opel-astra-twintop-2.jpg

Peguote 206 CC ye de benziyor arka tarafı.

Bu konuda kişisel fikrim Cabrio araçları sadece BMW üretmeli ?

images (4).jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Peguote 206 CC ye de benziyor arka tarafı.

Bu konuda kişisel fikrim Cabrio araçları sadece BMW üretmeli ?

images (4).jpeg

genel olarak 4 koltuklu cabriyu çok sevmesemde (her türlü cabrio kabulum ve hayalim o ayrı konu)

merconun cabriolarını pek severim.

Mercedes~SL~(7).jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

bitanede Bodrum sokaklarında dolaşıyor çok çirkin.

--18 dakika sonra eklendi--

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-mdk-autodan-vadeli-degisensiz-concorde-otomatik-takasli-577463064/detay

bi tanıdığma bu arabanın aynısı var geçen hafta Bodrum İzmir gidiş dönüş bi maceramız oldu macera diyorum çünkü 500 km yolculuk boyunca bukadar keyifli bir yolculuk yapabileceğimi düşünmemiştim 3500 cc lik bir canavar yol boyunca mercedes ve bmwleri ağlattı, konfor mükemmel günümüz şartlarında böyle lüks bi araba almaya kalksak 400-500 bin bu araba 35 bin tl?? klima klima değil derin dondurucu tam bi keyif arabası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

orası öyle tabi, yazdığı gibiyse al satçı biri çoktan almıştır

araç alma sürecinde bir araba fiyat olarak bu kadar uygun olmasada kısmen 2-3 lira daha uygundu. ilan başlığı 

"ilk sahibinden kazasız servis bakımlı insignia"

elemanı telefonla aradım herşey ok. sadece ön tamponda boya var başka bişi yok dedi. neyse bi ekspere gittik. araba sol yan boyalı tavan boyalı arka bagaj boyalı.

Firma aracı olduğundan satan eleman bilmiyordur diyerek tane tane anlatmama rağmen ilan bir hafta daha aynı şekilde kaldı.

Olan benim yarım günüme, ekspertiz ücretine ve uberle yaptığım yolculuğa MÂL oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taze taze yaşadıklarımızı anlatıyım. Afyonda 110k km 2012 model bir fiesta buldum. Adama ulaşabilsem hemen yola çıkıp babamla arabaya bakacaz. Neyse mesajıma döndü. Dedim Ankaradan yola çıkacaz. Arabada neler var bi anlat. İyi güzel 2-3 parça boyalı ağır kaza yok. Ama adamı arıyorum sürekli meşgul. Ulaşma ihtimali sıfır. Araba Afyon plaka da değil. Kurt düştü içime Epttavm nin km sorgulama ekranı var 5 tl ye link arabanın plaka yada şase no ile size muayenedeki km leri döküyor. Bi baktım toplamda 240k km düşürülmüş araba. Adama yazdım o düşürülen her km senin........

Bu sefer Giresunda fabia bulduk. Önden kazası yok. Tramer sorgusunda ve Km sorgusunda plakadan bilgi bulamadım çünkü plaka değişmiş. Adama mesaj attım. Ağır kazası var mı ve şase no verir misin diye. Sadece son fiyat şu olur diyip geçti. Gerçek satıcı cidden bişey saklamayandır. Siz siz olun sorgulama yapmadan ooo temiz duruyor birşeyi yoktur demeyin. Her eksper ci emücelere inanmayın. Bana kalsa yetkili servise götürüp parası neyse verip kontrol ettiririm.Bir exsperde sağ arka çamurluk temiz çıkarken diğeri boyalı diyebiliyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.