Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Fiyatı neyim de gayet iyi aslında da o açıklama insanları korkutmuş sanki fotoğraf 40 küsür binde ilanda 90 bine güncellemiş

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-hatasiz-kusursuz-tertemiz-2012-bmw-3.28i-213727319/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Fiyatı neyim de gayet iyi aslında da o açıklama insanları korkutmuş sanki fotoğraf 40 küsür binde ilanda 90 bine güncellemiş

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-hatasiz-kusursuz-tertemiz-2012-bmw-3.28i-213727319/detay

"Az hasar kaydı istiyorsanız gidin Fiesta bakın!" demiş ya bu ilanın bu kısmı beni çok yaraladı.:hıh:

Piyasada onca döküntü varken gitmiş sınıfının gözbebeğine dil uzatmış. Satamaz da zaten. Bu kadar laf cambazlığı tedirgin eder alıcıyı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Kutluhan A. yazdı:

Komple sandık motor fiyatı 75.000 euro (özel servis fiyatı) olunca adam haklı olarak yazıyor. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Başlık: Orjilal 35 000 de ilk günkü kadar temiz

İçerik: Araç ağır hasarlıdır o yüzden bu fiyat.çamurluk tampon kaput boyanacak başka masrafı yoktur.takas yok.fiyat son.

İnsanlar, sadece zaman kaybına sebep oluyor :D 

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Başlık: Orjilal 35 000 de ilk günkü kadar temiz

İçerik: Araç ağır hasarlıdır o yüzden bu fiyat.çamurluk tampon kaput boyanacak başka masrafı yoktur.takas yok.fiyat son.

İnsanlar, sadece zaman kaybına sebep oluyor :D 

Son dönemde ilanlara bakınca artık orjinal demek değişeni olmayan demek. Boya varsa problem yok.

Geçen hafta benim başımdan geçen bir diyaloğu anlatayım. 1 tane SuperB buldum. "Araçta hasar kaydı var ama boya değişen yok, sel veya mekanik hasar yok detay isteyen arasın" demiş. Aradım:

- Araçta hiç bir problem yok. Hasar kaydı nerden geldi?

- Abi aracın 2 kapısına vurdular. Aynı renk araçtan söküp taktık. Perde hayavastığı patlamıştı birde onu yaptırdık.

Yani şimdi bu araç orjinal ve boyasız. Döver misin, sabaha mı bırakırsın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.