Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

13 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Üye girişi yapmadan birine dadanmıştım, hb kategorisinde sedan ilanı vardı. Her gün şikayet ediyordum ama değişen bir şey olmadı :) 
Belki üye girişi yapıp açıklama yazılırsa etkisi olur.

Bu sekmede açıklama giremiyoruz, eskiden vardı sanırım. Üyeliksiz şikayetin pek dikkate alınacağını sanmıyorum ve ip bazlı sistem vardır bence seninki misal 1 tane gitmiştir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar,
Malumunuz 2017 model titaniumlarda led gündüz farı standart oldu. Ben de ilanlara bakayım dedim hem sync 3 hem led'li kaç ilanlar vs diye.Neyse şu arabaya denk geldim.
Şu şu parçalar değişecek yoksa da böyle kullanılır yazmış, ben de adam başka yerden alıp satıyor düşüncesiyle mesaj attım: 'Far alt donanım takılmış bilginiz olsun' diye sadece bu kadar.

Gelen cevap: ' çok biliyorsunuz, bunlarda xenon yok içi siyah geliyor ben beyaz taktım, istersem siyah da takarım [emoji3] ' Peşine ben sizin bilginiz olsun diye yazdım dedim. Tekrar 'sen işine bak işinle ilgilen diye '  cevap geldi

Elden ele şikayet edebilirsek ne şükela olur [emoji4] Belki farkına varır, donanım çalarak (!) yalan söylemenin iyi olmadığını.

'İlan bilgileri hatalı veya yanlış ' sekmesi kafi gelir sanırım.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-az-hasarli-2017-model-ford-focus-1.6-tdci-titanium-1500-km-448016529/detay/

İşlem tamam üstad [emoji4]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 minutes ago, Süleyman Ünal said:

Adam fena bezmiş. :D

Hakkat uzuldum adama. Param olsa alip yaptirasim var.

--1 minute later eklendi--
45 minutes ago, H. Cenk said:

muayenesine bir hafta var. adam geçmeyeceğini biliyor. muayeneden geçirecek varsa alsın demek istiyor. 

Muayneden gecer bu :) da bir ise yaramaz gecmesi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.