Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

22 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Satamaz ama hikaye :) adam çok daha ucuza almıştır ve kar etmeye çalışıyordur. Sync 2 3 olayı hiç inandırıcı değil. Bunu almadan bilememesi imkansız. Boşuna kalabalık yapıyor arkadaş.

Pekı bu aracın ederi nedir @Yakup Çağatay:)

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, okan ali yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sifir-ayarinda-yanlizca-1250-km-de-hatasiz-dizel-mondeo-430406388/detay/

Sync 3 diye aldım sync 2 çikti  deyip satılır mı bi araba :) 35 bin tl zarara hemde 1000 km daha araç

Bu aralar Mondeo arayışında olduğumdan hem sıfır hem 2. el fiyatlarına baktım.

2016 model bayinin elinde olan LED farlı, Sunrooflu ve İnci beyazı renkte araca 128'e kadar pazarlık yaptım. Takas'ta anlaşamadık.

Bu aradın birebir aynısının (SYNC 3 olan :kıhkıh:) fiyatı 116 bin TL'ye bayide mevcut.

Bu aracın edeceği rakam benim için 105 bin TL. (Maalesef Mondeo piyasası ciddi anlamda düşük)

Yine bu aracın birebir aynısı için 108 bine kadar araç buldum.

Bakmayın siz fiyatlara. Kim kime tutturursa işte. Maalesef bizim milletimizin en sevdiği iş.

Zınar Turgut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Aşkın K. yazdı:

T. Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) 119.465

Son güncel 2016 için verilen fiyatı 120 k olarak göze alırsak bu aracin edeceği bencede 105 bin (son yorumlardan sonra)..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün birinden 103 bin geldi fiyat, aynı araca. :)

Mondeo almaktan vazgeçtim şimdilik bu sebeple. Piyasa biraz otursun. Focus ile devam edeceğim yola.

Bir aracın ilan fiyatı ile satış fiyatı arasında bu kadar uçurum olması tedirgin etti beni.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Sadece ciddi alıcılar arasın demiş bi de.?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

+20 beygir spoiler, +83 beygir hoparlör, dünyada tek :kıhkıh:

Asıl olay siyah şeritte, rüzgarı yaran aerodinamik etkisi ve +150 km/sa hızlarda 1,5g downforce. Aslında tekrar-tekrar bakınca güzel araç, kapılar açık ve fonda dans müziği, etrafta dans eden güzel bir topluluk canlanıyor gözümde. Ortamı olan almalı bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

Adam kitap gibi araba demek istemiş, niye book atıyon ki:D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.