Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

7 hours ago, Süleyman Ünal said:

Arabaları maymun etmekten vazgeçmiyor bu adamlar, oysa güzel arabadır bora. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sifir-ayarinda-yanlizca-1250-km-de-hatasiz-dizel-mondeo-430406388/detay/

Sync 3 diye aldım sync 2 çikti  deyip satılır mı bi araba :) 35 bin tl zarara hemde 1000 km daha araç

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, okan ali yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sifir-ayarinda-yanlizca-1250-km-de-hatasiz-dizel-mondeo-430406388/detay/

Sync 3 diye aldım sync 2 çikti  deyip satılır mı bi araba :) 35 bin tl zarara hemde 1000 km daha araç

Focus u almadan önce Kasım'da yakut kırmızı ve sunroof opsiyonuyla birlikte 117.500'e söz kesmiştik ama 1.5 TDCI'ın performansının çok uzağında kaldığı için ve 1.6 dizellerde otomatik olmadığından Focus'ta karar kıldık. Üstelik bayi ne zaman takasa girersek güncel liste fiyatının %85'ine aracı geri alacağını da söylemişti. Bu durum sanırım tüm bayilerde vardır. Yani 2017 alacaksa yaklaşık bu rakamlara bayi tekrar alır zaten bu arabayı. Satış sebebi çok tuhaf ama...☺

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satma sebebi ilginç ama bence satış fiyatı normal. bayilerde 2016 kalmadı demiş ancak sormak gerekli, satıcının istediği fiyat 118000

bayilerde 2016 varsa fiyatlar aşağıdaki gibi;

T. Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili) 123.760

T. Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) 119.465

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Satma sebebi ilginç ama bence satış fiyatı normal. bayilerde 2016 kalmadı demiş ancak sormak gerekli, satıcının istediği fiyat 118000

bayilerde 2016 varsa fiyatlar aşağıdaki gibi;

T. Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili) 123.760

T. Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) 119.465

Focusda yanlıs hatırlamıyorsam 

2016 sı 99 du en son

2017 si 107 dı suan 

yanı arada 8 lıra hadı olsun 10 lıra fark var.. mondeoda o kadar fark ediyorsa ortalama 20 k çokmuş yıldan dolayı fıyat farkı..

ama şuan 2016 sı bayiden o paraya alınırsa tabıkı hıc el degmemıs 2016 almak daha mantıklı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, okan ali yazdı:

sıfır fiyatı ne bu aracın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

4 mesaj yukarda yazılmıştı.

ben yorumu okuyup alıntı yapıp, yazıp sonra altındakileri okuduğumdan oldu.

sıfır fiyatın üstünde ikinci el satılık araçlar bizim insanımız hep yapıyor malum sitede cok şahit oldum böyle olaylara. Demek oluyorki satılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mustafa Yilmaz yazdı:

ben yorumu okuyup alıntı yapıp, yazıp sonra altındakileri okuduğumdan oldu.

sıfır fiyatın üstünde ikinci el satılık araçlar bizim insanımız hep yapıyor malum sitede cok şahit oldum böyle olaylara. Demek oluyorki satılıyor.

Satamaz ama hikaye :) adam çok daha ucuza almıştır ve kar etmeye çalışıyordur. Sync 2 3 olayı hiç inandırıcı değil. Bunu almadan bilememesi imkansız. Boşuna kalabalık yapıyor arkadaş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.