Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Aradim galeriyi, "abi 160 beygir bu, yanlis yok" dedi. Ben mumkun degil, oyle bir motor yok diyince, yaw satan adam oyle dedi bize demeye basladi. Neyse hayirli satislar diyip kapattim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradim galeriyi, "abi 160 beygir bu, yanlis yok" dedi. Ben mumkun degil, oyle bir motor yok diyince, yaw satan adam oyle dedi bize demeye basladi. Neyse hayirli satislar diyip kapattim...

Niye dalga geciyosun. Ayip degil mi. Bi de okumus etmis koskoca avukat olmus ADAMSIN.

(bu mesaj iceriginin tamamina yakini mwcaz anlam tasimaktadir. Sadece son kelime dogruyu ifade etmektedir.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ates-seni-cagiriyor-135953662/detay

Bu araba nasıl da güzel durmuş böyle ya, kırmızı ama şeker olanından değil ve bence hoş durmuş.

Renk hakikaten güzel bende hiç satılmamasına şaşırıyordum ama ben sedana canlı renkleri  hiç yakıştıramıyorum. Hb olsa kesinlikle daha güzel olurdu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ates-seni-cagiriyor-135953662/detay

Bu araba nasıl da güzel durmuş böyle ya, kırmızı ama şeker olanından değil ve bence hoş durmuş.

evet renk şeker kırmızı değil colaroda kırmızı ve opek renk ,yalnız şimdi spor kırmızı oldu bu rengin adı bence de bu tarz renkler HB araca daha çok yakışıyor

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium Plus'ı Smart yapmasa daha iyi olacak, ben daha kendi arabasını tanımayan adamdan alış-veriş yapmayı sağlıklı bulamıyorum nedense..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bölüme sırf araç değil hertürlü komik ilanları koyalım mı ?

Hatta ilanlar başlığında üst başlık veya burada olabilir... Ne dersiniz ?

Sayın Çağatay, bu önerinizi bu haliyle kabul edemem. Bilirsiniz ki öğretmenler verdikleri ödevi araştırmadan,emek harcamadan ; modern tabiriyle copy-paste yapan öğrencileri eleştirir ve hatta notlarını da kırarlar. Ben de öğretmen olduğum için bu başlıkta yer alan bazı öğrenci arkadaşların zaten sahibinden.com'da "efsane ilanlar" başlığıyla yer alan ilanları burada bize "bakın ben de komik ilan buldum" yaklaşımıyla sergilemelerini etik bulmuyorum. Bunun önüne geçebilecekseniz başlık güzel olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Çağatay, bu önerinizi bu haliyle kabul edemem. Bilirsiniz ki öğretmenler verdikleri ödevi araştırmadan,emek harcamadan ; modern tabiriyle copy-paste yapan öğrencileri eleştirir ve hatta notlarını da kırarlar. Ben de öğretmen olduğum için bu başlıkta yer alan bazı öğrenci arkadaşların zaten sahibinden.com'da "efsane ilanlar" başlığıyla yer alan ilanları burada bize "bakın ben de komik ilan buldum" yaklaşımıyla sergilemelerini etik bulmuyorum. Bunun önüne geçebilecekseniz başlık güzel olacaktır.

2 sene önceki soruymuş o ? Şuan genelde komik birşey yok sanırım öyle mi? Eski ilanlara bakmanın da anlamı yok.  Rahatsız olduğunuz ilanları RAPOR butonu ile ileterek bize yardımcı olursanız seviniriz herşeye yetişmek zor malum.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.