Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Volkan Kaya yazdı:

ptc montaj ve şase bağlantısı yapılması dışında sigortada değişim gerekiyor mu? sonuçta sisteme ilave bir yük gelmiş oluyor

onun kendi sigortası var. yani nasıl olduysa boşta duran sigortayı koymuş ford.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.09.2016 - 21:25 tarihinde, Davuthan Erkılıç yazdı:

20171202_115620.jpg

--3 dakika sonra eklendi--

Benim arabanın soketleri bunlar. Bu sokete uyacak ptc ısıtıcı hangi model arkadaşlar?

--5 dakika sonra eklendi--

20171202_120019.jpg

Necdet fidan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün kışlıkları taktırıken PTC nin şasesinide bağladım. Solda davlumbaz içinde, bugünde deneme fırsatım oldu. Herhangi bir ölçüm aleti kullanmadım. Araba ilk çalıştırmada klimayı açtım 1 buçuk dakika sonra sıcak hava vermeye başladı. Belki motor hızlı ısınmış olabilir diyebilirsiniz. İlerleyen günlerde kesinleşir. Artık bekleyip göreciz gerçekten çalıştımı yoksa boşluklarımı doldurdu pardon banamı öyle geldi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün kışlıkları taktırıken PTC nin şasesinide bağladım. Solda davlumbaz içinde, bugünde deneme fırsatım oldu. Herhangi bir ölçüm aleti kullanmadım. Araba ilk çalıştırmada klimayı açtım 1 buçuk dakika sonra sıcak hava vermeye başladı. Belki motor hızlı ısınmış olabilir diyebilirsiniz. İlerleyen günlerde kesinleşir. Artık bekleyip göreciz gerçekten çalıştımı yoksa boşluklarımı doldurdu pardon banamı öyle geldi [emoji3]

Bence boşlukları doldurmuş. Keske yuvaya takmadan deneseydin abi ptc yi. Yuvadaki boslugu ozaman doldurmak daha mantikliydi. ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Bence boşlukları doldurmuş. Keske yuvaya takmadan deneseydin abi ptc yi. Yuvadaki boslugu ozaman doldurmak daha mantikliydi. ?

Boşluk verme gibi ''boşluk'' işlerinde senin gibi tecrübe yok napalım. Boşluk senin işin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün Şaşmaz Sanayiden Ptc ısıtıcıyı aldım. Yarın montajını yapacağım. Şase kablosunu da bağladıktan sonra geriye bilgisayardan aktifleştirme kalacak. Bilgisayarım ve kablom yok. Ankara'da bana bu konuda yardımcı olacak arkadaş var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.