Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...
20.08.2017 - 13:20 tarihinde, Necip Yiğit Saraç yazdı:

Enes hocam metre ile ışık tutarak en dipten ölçtüm ptc yuvasının takılacağı yeri ptc nin içeride kalacak kısmı ile uyuşmadı. Boyu 1.5 2 santim uzun geliyor.

Soketler uyumlu hiçbir sorun yok.

Milim milim oynatarak denedim olmadı.

Focus3 aracı olup 3m5118k463fd kodu ile başlayan ptc montajı yapan varsa yardım almak isterim.

Klimam manuel bu arada. Ayna altında dış sıcaklık sensörü var. Soketler var. Eksik olan birşey varmı bilmiyorum. Eski kasa focuslarda manuel klima ile çalıştıranlar vardı. Dijital de çalışmaz diyorlar ama tesisat neden var?

hocam ne yaptınız ptc'yi oturtabildiniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam ne yaptınız ptc'yi oturtabildiniz mi?

Hocam ptc yi iade ettim farklı koda sahip ptc aldım 6m ile başlıyor kodu o sıfıra sıfır oturdu. İlk takmaya çalıştığım ptc focus2 ler ile uyumlu modelmiş. Soketleri aynı olsa bile parça kodu önemli.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9/30/2017 - 13:29 tarihinde, Ertan Yücel yazdı:

benzinli ve analog olanda çalıştırma imkanı var mı?

kuzu okula giderken çok üşüyor, erzurum olunca :)

Benzinli motorlarin alternatoru zayif oldugu icin hat bile cekmiyorlar. Dogan abinin aracin alternator 120 amperdi sanirim. Dizellerin daha yuksek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar ben de Ptc Heater taktırmak istiyorum, 2015 makyajlı kasa 1.5 dizel otomatik titanyum. Sanırım uygun olan model resimdeki. Elinde olan yada nereden kaç liraya en hızlı şekilde alabileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?  @Mehmet Ulupınar@Necip Yiğit Saraç

5a01c8884486b_PTCheater.JPG.dc186cea7e2b7414c6e93d04cc611c48.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Arkadaşlar ben de Ptc Heater taktırmak istiyorum, 2015 makyajlı kasa 1.5 dizel otomatik titanyum. Sanırım uygun olan model resimdeki. Elinde olan yada nereden kaç liraya en hızlı şekilde alabileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?  @Mehmet Ulupınar@Necip Yiğit Saraç

5a01c8884486b_PTCheater.JPG.dc186cea7e2b7414c6e93d04cc611c48.JPG

@Gürkan Çakıroğlu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı alırken garanti uzatma yaptırmıştım, bu işi orjinal ürün kullanmak şartı ile ;

1. Kendimiz devreye alsak garanti bozulur mu?

2. Garanti bozulmasın diye ürünü ben temin etsem ford servisi devreye alır mı?

3. Bütün fikirlere açığım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.