Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaloriferin geç ısıtması ve elektrikli ek ısıtıcı (PTC)

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

7412bed9f0b479db37405a70541d9baf.jpgbc5418be4b765cc04824b186192ad369.jpgd267b8123573302b063faf44af6dd7f5.jpgeb5c37b646215900a7b214f40020ba51.jpg
e52b8d218e9ca6b8a5ca924e35219852.jpg

isitici elime ulasti. Bugun montaja koyuldum, fakat yuvaya bir turlu oturtamadim. Torpido kapagini sokmek gereklimi bu islem icin engel oluyorda:)

Ekleme, tum baktigim resimlerde parca bu sekilde takilmis (ornek asagidaki gorsel) lakin ben ne yaptiysam torpido gozu kapaginida sokemedim.

3af598cd6b7fb460b971f8de8565464e.jpg

0ae8255317ded4b7c11ab10ab581c1c0.jpg

ters bir sekilde torpido gozu kapagini sokmeden yuvaya yerlestirmeyi basardim. lakin aklimda kaldi bu sekilde calismasi sorun yaratirmi?

Aziz bey araç nedir acaba? Bende 13' dizel style hb var , aynı işlemi istiyorum uygumlumudur merak ediyorum. Ayrıca ürünü aldığnız link mevcut mu? Ek garantiyi, bozarmı fikir olarak soruyorum?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aziz bey araç nedir acaba? Bende 13' dizel style hb var , aynı işlemi istiyorum uygumlumudur merak ediyorum. Ayrıca ürünü aldığnız link mevcut mu? Ek garantiyi, bozarmı fikir olarak soruyorum?

Aracim 2012 titanium X, bende tesisati hazirdi. Tesisati kontrol edin varsa muhtemelen olur. Garantiyi etkileyecegini sanmiyorum. Bendede uzatilmis garanti mevcut.

not: parcayi bir atkadas tedarik etti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
Şimdi, Mehmet Gün yazdı:

1.5 tdci lerde yuva ve hazır tesisat varmı.

Makyajli kasada var oldugunu biliyoruz, hatta makyajsizlara takilanlardan farkli bir model PTC takiliyor. Aynisini alirsaniz calismaz bilginize. @Serkan Karakoca biliyor mevzuyu, gorurse yazar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajli kasada var oldugunu biliyoruz, hatta makyajsizlara takilanlardan farkli bir model PTC takiliyor. Aynisini alirsaniz calismaz bilginize. [mention=7010]Serkan Karakoca[/mention] biliyor mevzuyu, gorurse yazar.

Mca da ptc nin kodu değişik yazarım resmini eklerim ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bütün hayallerimi yıktın. [emoji21]

Enerji kablolarını çekerim dersen takarsın. Artı ve eksi kabloları yok. Ha bunları çektin diyelim. Alternatörün dizelinki kadar büyük mü? 1.0 ınki küçük mesela. Takarsam ileride sorun yapar. Boşveeeer koltuk ısıtma candır [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.