Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Focusclubtr.com İstatistikleri

Önerilen Mesajlar

2012 yılından sonra 

2013 Yılı İstatistiklerimizi Yayınlayalım  :rolleyes: 

2013'de 1549 yeni üye aramıza katıldı.
2013'de 541.000 kişi  ziyaret etti.
2013'de 2.300.000 kere sayfalarımız ziyaret edildi.
2013 sonunda FocusClubTr.com Dünya'da ilk 350,000, Türkiye'de ilk 5,000 site arasına girdi.
2013 başında günde ort. 1800 ziyaret alırken, 2013 sonunda günde ort. 2300 ziyaret aldı.
2013'de ziyaretlerin %79,2'si arama motorlarından, %12.5'i direkt, %8,3'ü diğer sitelerden yönlendirilerek geldi.
2013'de ziyaretçilerimizin %95'i Türkiye'den geldi. Abd, Rusya, Almanya ardından takip ediyor :)

2012'de ziyaretçilerimizin %23'ü İstanbul'dan, %19'iu Ankara'dan, %7'i İzmir'den geldi.
2013'de ziyaretçilerimizin %50'si Chrome, %27'si Explorer, %11'i Firefox, %4'ü Safari ile ziyaret etti.
2013'de ziyaretçilerimizin %91'i windows, %2'si Machintosh, %0,55 Linux işletim sistemini kullandı.
2013'de ziyaretçilerimizin %56'sı iOS, %38'i Android, %0,83'i SymbianOS, %0,56'sı Blackberry mobil işletim sistemini kullandı.

Not: 

Verdiğiniz destek için tek tek  Teşekkür Ederiz  :öp:

:nazar:  :nazar:

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize aylık ortalama mesaj sayılarının baştan bugüne seyrini grafik olarak verebilir misin?  :kıhkıh:

Ya da en az ayda 30 ya da günde bir mesaj yazan üye sayısını, gene yıllara göre.

Ziyaret sayısı reklam verecekler için ilginç olsa da aktivite ile ilgili iyi bir kriter değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bize aylık ortalama mesaj sayılarının baştan bugüne seyrini grafik olarak verebilir misin?  :kıhkıh:

Ya da en az ayda 30 ya da günde bir mesaj yazan üye sayısını, gene yıllara göre.

Ziyaret sayısı reklam verecekler için ilginç olsa da aktivite ile ilgili iyi bir kriter değil.

Şöyle aylık versem olmaz mı :)

2013

post-1-0-43731000-1388821077_thumb.png

2012

post-1-0-53324100-1388821153_thumb.png

2012-2013

post-1-0-37258200-1388821402_thumb.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel...

Screen_Shot_2014_01_04_at_09_42_13.png

Bu da benim tezimi destekliyor, gösterişli sayılara bakıp büyüyor büyüyor diye çığırıyoruz ama aksine mesaj sayılarına bakılırsa geriye gidiyor. 

2012 ortalaması yaklaşık 8500, 2013 ise 5500.

Ya da günlük verilirse 23'ten 15'e düşmüş.

Niceliğe bakarak karar veriyorsak bu kıyaslamaları da yapalım.

Bence önemli olan nitelik, az olsun öz olsun, bu nedenle de bu durum benim işime geliyor ayrı.

Sonuçta karalamak adına yazmıyorum, bence hepimiz iyi iş çıkartıyoruz, adminden moderatöre, katkı sağlayandan izleyene...

Ama sayılara bakarak nasıl milli gelirimiz artıyor görünüyorsa ama biz bunu hissetmiyorsak buradaki sayılara göre de forum çok büyümüş ama bize böyle yansımyor :) 

Zaten daha büyürse ben kaçar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benim tezimi destekliyor, gösterişli sayılara bakıp büyüyor büyüyor diye çığırıyoruz ama aksine mesaj sayılarına bakılırsa geriye gidiyor.  2012 ortalaması yaklaşık 8500, 2013 ise 5500. Ya da günlük verilirse 23'ten 15'e düşmüş. Niceliğe bakarak karar veriyorsak bu kıyaslamaları da yapalım. Bence önemli olan nitelik, az olsun öz olsun, bu nedenle de bu durum benim işime geliyor ayrı. Sonuçta karalamak adına yazmıyorum, bence hepimiz iyi iş çıkartıyoruz, adminden moderatöre, katkı sağlayandan izleyene... Ama sayılara bakarak nasıl milli gelirimiz artıyor görünüyorsa ama biz bunu hissetmiyorsak buradaki sayılara göre de forum çok büyümüş ama bize böyle yansımyor   Zaten daha büyürse ben kaçar...

Ama büyüklük mesaj sayısı değil o yüzden kriter biraz sallantıda kalıyor. Fuzuli geyiklerin azalmış olduğunu gösteriyor bu bence :)

Ziyaret sayısı ise büyüklük veya küçüklük göstergesi olarak nitelendirilebilir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama büyüklük mesaj sayısı değil o yüzden kriter biraz sallantıda kalıyor. Fuzuli geyiklerin azalmış olduğunu gösteriyor bu bence

yada bilginin azalıp geyiğin aynı kaldığını :D

bknz şekil a :P

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yada bilginin azalıp geyiğin aynı kaldığını :D

bknz şekil a :P

Yok canım öyle bişey olmaz kolay kolay en azından biz cephesinde...

Aslen direkt bunlar da pek bişey ifade etmiyor çünkü amaç kirliliği yaratmamak var olanı tekrarlamamak ee git gide sorun da azalıyor hatta yenileri gelmemeye başlıyor..

Yine de bu daha önemli yol gösterir nitelikte bence.

Kasım 2013, Mayıs 2012'den sonra en yüksek.

Yeni Konu:

post-1-0-63000300-1388846374_thumb.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.