Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv Tanıtım

Önerilen Mesajlar

Bildiğiniz gibi bir süredir Er-Ol otomotiv sponsor olarak sitemize, yedek parçada uygun fiyat ve hızlı dönüşler ile de tüm üyelerimize destek vermektedir. Bende forum yöneticisi olarak 21.12.2013 tarihinde kendilerine bir ziyarette bulundum. Hem tanışmak hemde Er-Ol otomotivi görüp izlenimlerimi size aktarmak istedim. (Bu buluşma için Er-Ol otomotivdeki arkadaşımız Berk ile uzun zamandır plan yapıyorduk ama ancak kısmet olabildi).

Er-Ol otomotiv aslında izmirde çok uzun yıllardır hizmet veren bir firma, 1979 yılında Erol Altınkeserler tarafından kurulmuş ki kendisi eski bir otosan çalışanıymış. Daha sonra işi oğlu Aydın Bey ve yeni nesil olarakta Berk devralmış durumda. 

İzmirli ve izmiri iyi bilen arkadaşlar bornovadaki Otokoç'u bileceklerdir burası izmirdeki ilk yetkili Ford servisidir ve uzun yıllardır burada.hizmet vermektedir. Er-Ol otomotiv tam da otokoçun karşısında ve neredeyse Otokoç kadar büyük bir binaya sahip.

Dıştan görünüm;

7lkf.jpg

Büyük temiz pırıl pırıl bir yer, stok sistemi var, raflar düzenli her parça barkodlu ve el terminalleri ile stok hareketleri takip ediliyor. Yani sponsorumuz teknolojiyi işinde faydalı şekilde kullanır durumda, çok sevindim buna. Yani parçalar atılmış saçılmış neyin nerde olduğu belli olmayan işini ciddiye almayan bir yer değil. Herşey gayet şık ve olması gerektiği gibi tasarlanmış.

Depolardan birkaç görüntü.

0m77.jpg

4p6c.jpg

muxa.jpg

Ben gördüklerimden işittiklerimden çok memnun oldum, bu şekilde işini ciddiye alan ve çalışan bir müessesenin forumda aktif olması ve bize destek vermesi gerçekten çok güzel. Ford ile ilgili (Focus olmak zorunda değil tüm ford araçların yedek parçası mevcut) her ne parçaya ihtiyacınız olursa olsun nereden fiyat alırsanız alın birde Er-Ol otomotivden fiyat alın derim. Arkadaşların size sunacakları ödeme ve teslimat koşullarını, parça alternatiflerini mutlaka duyun derim.

Buradan Berk'i ayrıca tebrik etmek istiyorum, işinin hakkını verdiği ve konusundaki hakim tavrı için.

Ben;Berk ve Yekta Er-Ol otomotiv'in bahçesindeyiz..

l4ov.jpg

ER-OL otomotiv iletişim bilgileri.

Merkez
  • Adres:Kazım Dirik Mah. 296 Sok. No:2 Bornova / İZMİR
  • Tel:+90 (232) 435 40 35 Pbx
  • Faks:+90 (232) 461 46 21
  • E-Posta:[email protected]
Şube
  • Adres:3. Sanayi Sitesi 401/1 Sokak No:3/5 Bornova - İZMİR
  • Tel:+90 (232) 435 03 05 Pbx
  • Faks:+90 (232) 462 24 03
  • E-Posta:[email protected]
  • Beğen 14
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnternetten satış ile ilgili bir çalışmamız var şu an fakat sağlıklı çalışabilmesi icin ciddi bir uğraş içerisindeyiz.

En kısa sürede hayata geçirmek istiyoruz.

Bu süreçte parça ihtiyaçlarınızla ilgili soruları özel mesaj atarak ya da sponsorluk bölümündeki başlıktan paylaşırsanız elimizden

geldiğince yardımcı oluruz. İyi dileklerinizden dolayı teşekkürler.

birde 5-20 yağ getirseler :)

5-20 yağ ile ilgili hangi marka düşünüyorsunuz ? Ona göre fiyat alıyım sizin için isterseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5-20 yağ ile ilgili hangi marka düşünüyorsunuz ? Ona göre fiyat alıyım sizin için isterseniz.

15.000 bakımını yaptırdık..yağa 255 tl ödedim.. almanya dan buraya ise bu yağ 150 tl ye mal oluyor..castrol professional 5w-20..

şu an için yağa ihtiyacım yok..ama gelecek sene bu yağ bu fiyat olursa kesin dışarıdan alacağım, dışarı derken servis dışı.. orjinal ürün olduktan sonra birşey yapamazlar..

parça satıyorsunuz eğer ürün gamınızda yağ da bulunduruyorsanız, castrol 5-20 yağı da eklemelisiniz.

bildiğim kadarı ile başka markaya ait 5-20 yağ yok ve ford bu yağı tavsiye ediyor..1.0 eb motor için..hatta kullanma kılavuzunda tüm benzinli araçlar için 5-20 yağ, 1.0 hariç diğer motorlar için de 5-20, bulunamazsa alternatif 5-30 yazıyor. geleceğin yağı diyebiliriz, ford için..

almanya dan buraya yollanıyor:  35 yağ 17 DHL kargo. bu yağın türkiye satış fiyatı 150 tl yi geçmemeli diye düşünüyorum..

http://www.ebay.com/itm/Castrol-Magnatec-Professional-E-5W-20-5L-/151126657487?pt=DE_Autoteile&hash=item232fd9c9cf

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.