Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ülkeler Hakkındaki İlk Düşünceleriniz Neler ?

A. Uğurcan Uğur

Önerilen Mesajlar

Mutlaka herkesin dünyadaki belli başlı ülkeler hakkında görüşleri vardır,iyi veya kötü.Bu ülke bana şunu hatırlatıyor,bu ülke şöyledir veya bu ülkenin insanları şöyledir gibi düşüncelerinizi bekliyorum.

İlk sorum : ABD deyince aklınıza ilk gelen şey nedir ?

Lütfen iyi veya kötü bütün düşüncelerinizi kısa kısa yazın.Unutmayın sadece ilk aklınıza gelen şey !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kuralı unutmadan cevaplar gelsin lütfen,

1.Focusclubtr forumunda; hakaret içerikli, toplum ahlakına aykırı, hertürlü ayrımcı ve siyasi, üyeler ve üye olmayan kişi yada kurumlar hakkında hakaret ve küçük düşürücü,tahrik edici,tedirginlik yaratan yazılar yazılamaz, yayınlanamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence biraz saçma bir konu olmuş bu...gidilen ülkelere göre yaşanılan tecrübelere göre yorum yapmak farklı birşey,yaşantı kültür,ekonomi veyahut sanat yada siyaset ve yaşam biçimi adına yorum yapılabilir...

gitmeden yorum ise bilinen kalıplardan öteye gidemez ki...belgesel,foto,film,yazı bence cok gerçekci olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de o ülkenin ismini duyunca aklında canlanan şeyi merak ettim.Bunun sanatla,siyasetle,ekonomiyle alakası yok.Bir macera romanı olurken nasıl karakterlerini kafanda canlandırıyorsan Amerika deyince de mutlaka kafanda birşeyler canlanıyordur.Bir ülkenin ismi söylendiğinde tabi ki o ülkeye gittiysen o anıların aklına gelir.Ama o anıların arasında da en önemlisi veya en güzeli vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mutlaka herkesin dünyadaki belli başlı ülkeler hakkında görüşleri vardır,iyi veya kötü.Bu ülke bana şunu hatırlatıyor,bu ülke şöyledir veya bu ülkenin insanları şöyledir gibi düşüncelerinizi bekliyorum.

kendin söylemişsin arkadasım ülke ve insanları için...ordan bakınca sana nasıl gözüküyorum bilmiyorumda...salagamı benziyorum anlamadım...konu şu

abd ikiz kule

italya çizme

ispanya boğa

dedik...bumu istedigin bunlar zaten bilinen şeyler sen öyle birşey isteki...şaşırt bizi ısparta...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendin söylemişsin arkadasım ülke ve insanları için...ordan bakınca sana nasıl gözüküyorum bilmiyorumda...salagamı benziyorum anlamadım...konu şu

abd ikiz kule

italya çizme

ispanya boğa

dedik...bumu istedigin bunlar zaten bilinen şeyler sen öyle birşey isteki...şaşırt bizi ısparta...

Arkadas gidenlerden istemiş :) girmediysen yorum yapmiyacan :D

Cenk konuşur baba susar burada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.