Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2010 Focus Sedan Akü

Cüneyt Aksoy

Soru

merhabalar arkadaşlar,konuyu nereye açıcağimi pek kestiremedim ama en mantıklı bölüm burası geldi  :) bugun aracım marş almadı baya bır uğraşmalarım sonucunda çalıştırdım.hemen oto elektrıkçıye gittim daha önce başıma gelmiş bişiy olmadığından pek bir bilgim yok.adam 8 amper e düşüyor 10un altına inmemesi lazım dedi yeni akü almalısın akü bitmiş dedi.neyse bu durumda akü almak gerekir mi ? almam gerekirse önerilen bir marka var mi ? konu hakkındaki yardımlarınızı bekliyorum  :) şimdiden saolun.  :)

Cüneyt Aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

orjinal akü de ford markası vurulmuş bosch diye biliyorum tıpkı sileceklerde olduğu gibi yani aslına bakılırsa pek servise o kadar para verme yanlısı değilim.varta da iyi diyen var mutlu da inci de çok ilginç lastik alırken yaşadiğim sıkıntıyı akü de de yaşıcam sanırım :) çok saolun cevap için :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aynı olay benim başıma gelmişti, Takviye ile çalıştırdık.. zaten ömürleri bu kadarmış 4-5 en iyisi. Servisi aradım işcilikle orjinalini 285 e takıyorlarmış... er-ol oto. aradım yokmuş akü onlarda..babam sağ olsun  beklemeden gidip çelik akü taktırmış 170e. garanti belgesinde mutlu falan yazıyordu iyi dedim barı. forumlarda mutluyu önerende var önermeyende ama yiğit akü ve incide başa oynuyanlardanimiş   eğer 200e mutlu falan takılacaksa 85 daha verir ford marka taktırırm daha iyi. bu arada sordum orjinalin markası ne dedi ford kendi aküsü boş falan demedi bende bakmadım üzerinde boş yazıyor mu diye

Osman Dilek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bosch tercih ederdim servis ağı çok geniş garanti durumunda heryerde Bosch akü satıcısı mevcut...

bosch oto yedek parça konusunda gerçekten iyi durum da servis konusunda da iyiler mutlu bosch ve inci ağır basıyor şimdilik seçicez birini :))

Mutlu akü bir numara  :yeah::D

aynı olay benim başıma gelmişti, Takviye ile çalıştırdık.. zaten ömürleri bu kadarmış 4-5 en iyisi. Servisi aradım işcilikle orjinalini 285 e takıyorlarmış... er-ol oto. aradım yokmuş akü onlarda..babam sağ olsun  beklemeden gidip çelik akü taktırmış 170e. garanti belgesinde mutlu falan yazıyordu iyi dedim barı. forumlarda mutluyu önerende var önermeyende ama yiğit akü ve incide başa oynuyanlardanimiş   eğer 200e mutlu falan takılacaksa 85 daha verir ford marka taktırırm daha iyi. bu arada sordum orjinalin markası ne dedi ford kendi aküsü boş falan demedi bende bakmadım üzerinde boş yazıyor mu diye

olabilir ford kendi aküsünü de üretiyor olabilir ama akü sonuçta yahu bu kadar çok farklı görüş neden var bir türlü anlamadım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Otomobiller HakkındaBakım - Servis & Yedek Parça" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIMk2- Sorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben mutlu akü 72 ahm tam kapalı kırmızı akü kullanıyorum aküyede çokça yüklendiğim oluyor garajımda saatlerce uğraşırken multimedia veya parklar açık kalabiliyo 1.5 senedir tek bir es vermedi daha çok memnunum 189 liraya almıştım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sorun 1 ay önce bende de oldu perşembe ve cuma tekleyerek çalışan aracıma cumartesi baktırayım diyordum ki cumartesi araç çalışmadı, AC Delco için 300 civarı bir rakam verdiler bir de Focusun akü bölmesine her akü girmez dediler, söküp baktım üzerindeki 60 amperlikti olacak akülerin Ac Delco, Mutlunun 66 amperliği ve İncinin 75 amperliği olduğunu bunların tam Focusun akü haznesine girecek kadar yassı olduğunu söylediler . Bende fiyat olarak en düşük amper olarak 75 ile en yüksek ve marş basma gücü 700 ile en yüksek olan inciyi tercih ettim, 1 aydır kullanıyorum şimdilik bir problem yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.