Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Focus Sola Çekiyor

Bilgin Aydın

Soru

merhaba arkadaslar

5 gun once teslim aldim bayiden arabami ve eve gelirken aracin sola dogru cektigini farkettim. ertesi gun tekrar bayiue gittim. serviste rot ayari yaptilar tamam dediler ama arac haladaha sola cekiyor. aradim aracla uzun yolda test surusu yapmadigimiz icin sorun cozulmemis olabilir dediler. cumartesi gunu tekrar goturecem.

sifir araba aliosun ve bole seleri. olmasi daha simdiden arabadan sogutuo insani ve fazladan ve 200 km yol yaptim bu hatalari yuzunden

sifir araba alipta bu sorunu baska yasayan varmi

aracaim focus titanium sedan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Geçmiş olsun, bende de hafiften bir çekme vardı, rotçum beşdakikada hallettiydi.

Nadir de olsa böyle aksaklıklar oluyor.

Bunlar arabadan soğumak için neden olmamalı.

Niye 200 km yol gittiğinizi de anlamadım, çevrenizdeki iyi bir rotçu da hallederdi bunu. 

Yetkili servis olması şart değil zaten...

Tabii ücra bir köşede oturuyorsanız ayrı!

Keyfini çıkarmaya bakın, soğumak için bahane aramayın...

Bu arada güle güle kullanın...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dünya paralar veriliyor, borca giriliyor, sıfır araba alınıyor ve daha en baştan böyle bir sorun oluyor. Bende olsam gıcık olurdum böyle bir durumda. Bu olay işin ciddiyetsizliğini gösterir. Bence sıfır arabada böyle bir hata yapma lüksleri yok. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cok ayrintiya takilcam ama şasi nosunun oldugu yere kutu yapabilirler di fiat bile bunu yapmis ayrica direksiyon milini bir boru ile kapata bilirlerdi bagaja egilip baktigimizda alta bakan yerde bosluklar goruyorum hoporlor yuvalari gibi oralari kapali olmaliydi arka ve on koldayama lar standart olmali malzemeden cok calinti gibi gorunuyor araclar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de var o sola çekme,rot ayarı yaptılar sağa çekti,bi daha yaptılar sola çekti,bir daha yaptılar sağa çekti vs vs vs...en son dedim ki SOL iyidir öyle kaldı :)) Yollar genelde sola yatık ondandır diyorum bende :)) Şaka bir yana amortiör başları ve direksiyon kutusuna bir baktırın derim ben...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim arabada  da var  hafif sola çekme..  lastiktenmi rotlardanmı  hiç bakmadım  600 km oldu araba  bayiiye söyledim gel  bakalım dediler..  git gel 200 km yol   valla gitmedim binmiyom arabaya.. broadway a biniyorum :))))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim arabada  da var  hafif sola çekme..  lastiktenmi rotlardanmı  hiç bakmadım  600 km oldu araba  bayiiye söyledim gel  bakalım dediler..  git gel 200 km yol   valla gitmedim binmiyom arabaya.. broadway a biniyorum :))))

Bunun için 200 km yol yapıp servise gitemeye gerek yok ki.

Önce lastik havaları kontrol edilecek, doğruysa iyi bir rotçu bağlayacak alete bakacak derğerlere, 10 dakikalık iş, pahalı da sayılmaz.

Ayrıca Broadway'e bineceksen niye bu kadar para harcadın?

Bu kadar para harcadıysan nite keyfini sürmüyorsun?

Hem ayrıca bana ne? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.