Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Haberin tamamlayıcı unsurları yani fiyatları geldi.

16'' 5 kollu 435 tl

16'' 5x2 kollu 245 tl

16'' 5x3 kollu 409 tl

16'' 7x2 kollu 425 tl

16'' 10 kollu 435 tl

17'' 10x2 kollu 315 tl

17'' 5 kollu 479 tl

18'' 5 kollu (lansman) 395 tl

Hangi jantlar olduğu kol sayısına göre çıkartabilirsiniz diye görsel eklemedim ilk mesajda hepsi mevcut.

Ön tampon eteği: 635 tl

Yan etekler: 359 tl

Arka etek : 829 (tümü aynı fiyat motorlara göre değişiyor parça)

Arka spoiler (hb): 645 tl

Kol Dayama (ford marka): 275 tl

Işıklı vites kolu: 210 tl

*Fiyatlara kdv,boya ve montaj işçiliği dahil değildir.

YORUM:

18'' lansman jantı 1 takım fiyatı kdv'li 1865 TL - Otosan'ı tebrik ediyorum doğru düzgün bir opsiyon sunmaya başladılar fiyatlarda uçuk durmuyor.

Çakma jantlara 1200 küsür vereceğime 1800 lira iyi bence ne düşünüyorsunuz ?

Yakup bey siz burada lansman jantlarının kdv hariç 395 Tl olduğunu yazmışssınız , Perşembe günü Ford Gürbaşlar servise gittim satın almak için, internetteki katolog fiyatlarında bir yanlışlık olduğunu ve jantların bugüne kadar 447 tl(kdvsiz) satıldığı söylendi. Ardından Ford Keleşler'i aradım orasıda aynı cevabı verdi bu jantlar hiç 395 Tl den işlem görmedi bilgisi verildi. Almayı düşünen arkdaşlar için bilgilendirme olsun istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey siz burada lansman jantlarının kdv hariç 395 Tl olduğunu yazmışssınız , Perşembe günü Ford Gürbaşlar servise gittim satın almak için, internetteki katolog fiyatlarında bir yanlışlık olduğunu ve jantların bugüne kadar 447 tl(kdvsiz) satıldığı söylendi. Ardından Ford Keleşler'i aradım orasıda aynı cevabı verdi bu jantlar hiç 395 Tl den işlem görmedi bilgisi verildi. Almayı düşünen arkdaşlar için bilgilendirme olsun istedim.

Bunlar ilk fiyatlar onlar bilmiyor olabilir, bu fiyatlardan sonra kur cok değişti.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.