Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

200,000 Mesajlı; 4,000 Kişilik Dev Ailemiz!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben böyle bir forum görmedim. Aktif üyeler arasında acaba x abi nerede, y nin sınavı nasıl geçti acaba, Ozan İzmir'e ulaştı mı, Mertcan'ın arabanın arkasında unuttuğu pet şişe hala duruyor mu hiç kimseye zarar vermeden diye düşünebildiğimiz, en önemli günlerimizi, en büyük sorunlarımızı paylaşabildiğimiz ve paylaşabileceğimiz çok nadir sitelerdendir. (Benim için tek site, zaten başka hiç bir foruma da takılmadığım için FocusClubTR yi hiç aldatmadım.)

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben böyle bir forum görmedim. Aktif üyeler arasında acaba x abi nerede, y nin sınavı nasıl geçti acaba, Ozan İzmir'e ulaştı mı, Mertcan'ın arabanın arkasında unuttuğu pet şişe hala duruyor mu hiç kimseye zarar vermeden diye düşünebildiğimiz, en önemli günlerimizi, en büyük sorunlarımızı paylaşabildiğimiz ve paylaşabileceğimiz çok nadir sitelerdendir. (Benim için tek site, zaten başka hiç bir foruma da takılmadığım için FocusClubTR yi hiç aldatmadım.)

Seninde 5000. ileti bu olmuş galiba abi.. Hayırlı olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup eline koluna emeğine ayırdığın vakitlere herşey için teşekkurler.

Forumda iyisi oldu kötüsü oldu, yanlışlarımız doğru yaptıklarımız oldu. Tek amacımız kimsenin kimseye hakaret etmediği aşağılamadığı adil ve katılımcı bir ortam kurmak oldu.

Otomobillerin birer araç, önemli olanın dostluk olduğunu söyledik hep, anlayan oldu anlayamayan oldu yinede gelen katılan 1 tane bile olsa mesaj atan paylaşımda bulunan herkese teşekkurler.

Nice güzel sohpetlere, iyiki varsın FocusClubTr.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse bunn yerı burası degıl uyarı almadan hemen genel sohbete gecelım bız bence kardesım :D

Aynen :)

Bu arada ben Yakup abimi tebrik etmeyi unutmuşum ayıp etmişim. Abi emeklerine sağlık gerçekten bu yaptığını herkes başaramaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup eline koluna emeğine ayırdığın vakitlere herşey için teşekkurler.

Forumda iyisi oldu kötüsü oldu, yanlışlarımız doğru yaptıklarımız oldu. Tek amacımız kimsenin kimseye hakaret etmediği aşağılamadığı adil ve katılımcı bir ortam kurmak oldu.

Otomobillerin birer araç, önemli olanın dostluk olduğunu söyledik hep, anlayan oldu anlayamayan oldu yinede gelen katılan 1 tane bile olsa mesaj atan paylaşımda bulunan herkese teşekkurler.

Nice güzel sohpetlere, iyiki varsın FocusClubTr.

Konusu açılmışken benimde ister istemez çok yanlışım olmuştur doğru bilip yanlışlarımız olmuştur belki kusurum saygısızlığım olduysa kim kendisine en ufak saygısızlık veya terbiyesizlik yaptığımı düşünüyorsa veya yanlış yaptığım bi hareket var ise herkesten çok çok özür diliyorum benim içimdeki gençlik ateşime vermenizi rica ediyorum :)

Üyelerin hepsinin yazılarını okuyorum nerdeyse herkesin yazdıkları burada çok mantıklı. boş muhabbet diye tabir ettiğimiz muhabbetler bu sitede dönmüyor. Yapmaya çalışılıyorsa bile uyarı anında geliyor zaten bu benim içinde geçerli diyorum ya genciz kanımız kaynıyor olabilir yaptığım ufak,büyük neyse hatalardan dolayı kimse kusura bakmasın kimsenin kalbini incitmek istemem var olun her zaman için saygılar sevgiler :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup tan fırça yediğimiz günler de  oldu.
çok  çok nadir de olsa  bir gün giremediğim günler de  oldu.

ama  çok  aşırı  yoğun geçen nöbetlerim de olsun.

hasta olduğum da  yataktan girdiğim olsun.

iş yerinde yoğunluktan pc başına geçemeyip mobilden girmem olsun
doğum günümde arabamın teslim edilmesi kadar 
bu foruma katıldığım için MUTLUYUM.

nice 4000 lere

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.