Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

E200 Kompressor Vs Toledo

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

Bugün eğlencesine sevdiğim bi abim ile denedik :)

e200 186 hp 1400 kg olması lazım. 

2. vites 50 km civarlarında bastık. Birde dediğine göre ecoboost ile bastığında 140 dan sonra geçtiğini söyledi 2 farklı ecoboost ile denemiş sonuç aynı olmuş.

Sizden tahminleri alayım şimdi. Video yükleniyor.

edit ; arabamda yazılım ve büyük enjektör var tahminen 170 hp civarlarında. Ayrıca debriyajım acayip kaçırıyor o yüzden biraz üst devirde bastım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Debriyajın ne kadar kaçırdığı belirler bence sonucu. Normal şartlarda mercedes derim ama toledo da hafiflik avantajı var. Merakla bekliyorum.

Debriyaj kaçırıyor baya özellikle tam boostun geldiği devirde 2000 civarında bastığım an direk başlıyor kaçırmaya :) Ben biraz üstlerde bastım bu yüzden 2800 civarında bastım 

video geldiii

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kokuyu tek sen duydun ben almadım bile ne burun var arkadaş sende :D

Valla bilmiyorum kardeş bide dağ başındaydık yani başka araba olsa söylemem de sadece senin dumanını yedim o gün fena bi şekilde :zha: oğuzhan da almıştı hatta kokuyu beğenmiş bile iletimi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bilmiyorum kardeş bide dağ başındaydık yani başka araba olsa söylemem de sadece senin dumanını yedim o gün fena bi şekilde :zha: oğuzhan da almıştı hatta kokuyu beğenmiş bile iletimi :D

Ne ara yedin ki ben seni bastığımdan 10 saniye sonra aynada göremedim  :pist:  :pist:  :pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne ara yedin ki ben seni bastığımdan 10 saniye sonra aynada göremedim :pist::pist::pist:
Ahahahahah 10 sn ise valla bizim araba iyimiş :D kardeş ben haddimi bilirim o gün hiç gaza basmadım sadece yokuşta beni bekledin dedim fatih kardeşimin gönlü olsun yanına geliyim bi dedim gelmez olaydım :D yoksa 95lik araba benimki senin arabayla kıyas edilemez beni rahatsız eden sadece duman ve kokuydu :öp::D Zahid U. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahahahahah 10 sn ise valla bizim araba iyimiş :D kardeş ben haddimi bilirim o gün hiç gaza basmadım sadece yokuşta beni bekledin dedim fatih kardeşimin gönlü olsun yanına geliyim bi dedim gelmez olaydım :D yoksa 95lik arabam benimki senin arabayla kıyas edilemez beni rahatsız eden sadece duman ve kokuydu :öp::D

:öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. vites 50 km civarlarında bastık. Birde dediğine göre ecoboost ile bastığında 140 dan sonra geçtiğini söyledi 2 farklı ecoboost ile denemiş sonuç aynı olmuş.

edit ; arabamda yazılım ve büyük enjektör var tahminen 170 hp civarlarında. Ayrıca debriyajım acayip kaçırıyor o yüzden biraz üst devirde bastım :)

şu mercedes  birde bana denk gelseydi  yolda iyi olurdu tozunu alırdım :)  focus ecoboost esas gücünü 100km den sonra gösteriyor zaten 100 e gelene kadar geçemeyip 140dan sonra geçmesi de enteresan olmuş aceba mercedeste gücünü 140 tan sonra mı gösteriyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu mercedes  birde bana denk gelseydi  yolda iyi olurdu tozunu alırdım :)  focus ecoboost esas gücünü 100km den sonra gösteriyor zaten 100 e gelene kadar geçemeyip 140dan sonra geçmesi de enteresan olmuş aceba mercedeste gücünü 140 tan sonra mı gösteriyor ?

Hacimin avantajını kullanıyor olabilir mi? :) 

2 ayrı ecoboost ile denemiş hatta ben merak ediyordum sordum focuscu arkadaşı çağır diye gerek yok kesin geçersin zaten dedi :) Bulursam bi ecoboost denerim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.