Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yazılımla Yakıt ?

Anıl Öcal

Önerilen Mesajlar

Abi sanıyosunuz asfaltla sevişiyorum :D Felaket normal bi şekilde kullanıyorum gaza yüklendiğim falan dahi yok olsa tamam ama yine fazla geliyor

Yavaş sürmek ile de az yakılmaz. Ayrıca araban normal de 115 ps ek olarak şehiriçi 9 litreyi geçmiyorsa çok değildir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atmosferiklerde fazla farketmiyor diye biliyorum. Turbolularda daha çok güç ve daha lineer bir tork bandı elde edilmesi ile daha az yakılmasının mümkün olduğu söyleniyor. Deneyip onaylayanlar bile var da çoğunluğu performans için yaptığından çok net, %100 bir şey söylenemiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LPG ye geçsemmi tavsiye edermisiniz ? baya tereddütteyim bu konuda

Çok yaktığı için yeni arayışlara girmişsiniz. Yani LPG zamanı gelmiş. Tereddüt edecek bir şey yok memlekette benzinli araçların neredeyse tamamı LPG li. Yalnızca şu konuda dikkat etmek gerekiyor, İşini iyi yapan, tecrübeli bir firma bulmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.