Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracımda Yaptığım Ve Yapmayı Düşündüğüm Ufak Modifikasyonlar

Cem Durna

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaslar.

yaptiklarim;

hthv.jpg

5udr.jpg

8jai.jpg

2wx8.jpg

a2lt.jpg

b27c.jpg

lchq.jpg

t3rt.jpg

yapacaklarim;

yapmayi dusundugum suan icin tamponlari ve marsbiyerleri boyatmak ama arka tampon uzerindeki izgara seklindeki seridi yok etmem gerek. bunun icin en saglikli olacak uygulamanin plastik kaynak oldugunu ogrendim. izmirde gaziemir yolu uzerindeki rc otoda arka tampon sokulmus gelirse 150 tl ye sadece kaynakla dolduracaklarini soylediler. komple boyarsakda 700 tl ye yapcaklarini soylediler. baska bi boyacida arka tampon kaynatilmis halde getirirsen tampon sokumune 200, boyayada 300 tl alacaklarini soylediler. ama bu islem icinde mat siyah olan on izgara ve ford logosunun oldugu bolumde parlak siyaha boyanma islemide var. her iki yerde baya kabarik bi hesap cikardi. sizlerinde dusuncelerinizi bilmek iyi olcak. fikir ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler :)

4owt.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

merhaba arkadaslar.

yaptiklarim;

hthv.jpg

5udr.jpg

8jai.jpg

2wx8.jpg

a2lt.jpg

b27c.jpg

lchq.jpg

t3rt.jpg

yapacaklarim;

yapmayi dusundugum suan icin tamponlari ve marsbiyerleri boyatmak ama arka tampon uzerindeki izgara seklindeki seridi yok etmem gerek. bunun icin en saglikli olacak uygulamanin plastik kaynak oldugunu ogrendim. izmirde gaziemir yolu uzerindeki rc otoda arka tampon sokulmus gelirse 150 tl ye sadece kaynakla dolduracaklarini soylediler. komple boyarsakda 700 tl ye yapcaklarini soylediler. baska bi boyacida arka tampon kaynatilmis halde getirirsen tampon sokumune 200, boyayada 300 tl alacaklarini soylediler. ama bu islem icinde mat siyah olan on izgara ve ford logosunun oldugu bolumde parlak siyaha boyanma islemide var. her iki yerde baya kabarik bi hesap cikardi. sizlerinde dusuncelerinizi bilmek iyi olcak. fikir ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler :)

4owt.jpg

kardeşim bende sıfır yeni aldım iki güne aynı bu arabadan geliyo inşallah özellikle öndeki gündüz farı ve arkada ikili egzoz çıkışı nasıl yaptın yönlendirebileceğin veya tavsiye edebileceğin bi yer var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem bey hayırlı olsun cok yakısmış bu ön gündüz farıni nerde ve kaç liraya yaptirdiniz

Başka bir Cem Beyden cevap

http://www.cmbozkurt.com/otomotiv/uygulamarimiz

http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-Factory-direct-sales-Free-shipping-2012-Ford-Focus-3-LED-DRL-daytime-running-lights-fog/1278310397.html

Bence orijinal far üzeri kaş şeklindekinden sonra en iyi yakışan bu. 

Herkeşe önemli not: Cevapla seçeneği seçildiğinde bir zahmet alıntının içindeki resimleri silin, kotalı ve yavaş bağlantılı arkadaşlar için çok sıkıntı oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Drl leri cinden getirttim. 80 dolar civarı bi fiyatı vardı. Egzoz konusundada benim egzoz solda tek şuan. Bende düzgün bi egzozcu arıyorum. Sağada yaptırcam ama egzoz dumanının solla eşit çıkmasını istiyorum. Bunu yapcak bi egzozcuya rastlarsam hemen paylaşırım zaten :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkeşe önemli not: Cevapla seçeneği seçildiğinde bir zahmet alıntının içindeki resimleri silin, kotalı ve yavaş bağlantılı arkadaşlar için çok sıkıntı oluyor.

ukalalık yapayımmı :D

aynı sayfadayken aynı resimlerin alıntılanması kotaya veya internet hızına etki etmez, tarayıcı o resimleri bir kere indirip iki kere gösterir :) ancak konuyu okunamaz duruma getirdiği kesin :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşım bu led gündüz farlarını nereden temin edebiliriz .

Bana telefonla bilgi verebilir misin aynısından almak isterim ben de ?

537 588 67 94 tşk edeim ...

Muharrem bey forumda konusu detaylı bir şekilde mevcut

alacağınız yerde şu an mevcut değil gelecek ay gelecekmis

e bay veya aliexpress ten alabilirsiniz.

Ben de ufak tefek yapacaklarımi yapmaya başladım

ilk olarak

ses sistemi taktirdim ana üniteyi de degistirerek

sonra amerikan park

Eibach 3 cm spor yay aldım takamadim daha

siyah zeminli far aldım kargoda şu an

bir de bu drl lerden alicam ama ellerinde yokmuş şu an

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.