Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Kataloğu

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Jant seçeneklerini ve bu kataloğu unutun. Aynısı olmaz kesinlikle :) altı üstü sonu ve sürücü asistan eklenecek mevcut kataloga.

İsteyen zaten ford shiwroomlarindan jant alabiliyor.katalog olması lazım değil bunu unutmayalım :D tabi tüm seçenekler yok. Türkiye burası ve premium sınıf da değil. Beklemek hayal olur.

Onu diyom bende jantlar var zaten hatta ben gördüm 18 inç focus jantı hemde orjinal..Ford yazıyordu...Fakat takımı 1850 tl idi...5 kollu 18 İnç....Fakat o kataloğun arka sayfasındaki teknik veriler ve donanım özellikleri bölümü değişik çıkacak,bizde daha az seçenek var çünkü...Bunun dışında Sony,kör nokta,sürüş takip asistanı,adaptif far ve hız sistemi gibi ek özelliklerde katalogda yer alacakmış...

ROCKERROLLER tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1850 jant fiyatı birde lastik fiyatı var... :D

Onu diyom bende jantlar var zaten hatta ben gördüm 18 inç focus jantı hemde orjinal..Ford yazıyordu...Fakat takımı 1850 tl idi...5 kollu 18 İnç....Fakat o kataloğun arka sayfasındaki teknik veriler ve donanım özellikleri bölümü değişik çıkacak,bizde daha az seçenek var çünkü...Bunun dışında Sony,kör nokta,sürüş takip asistanı,adaptif far ve hız sistemi gibi ek özelliklerde katalogda yer alacakmış...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ooo dostum adaptif far damı geliyor ben mi yanlış anladım...!!! :D.... ve ayrıca adaptif hız sistemi öyle mi!...:) (yoksa o adaptif far dediğin uzun far asistanı olmasın)

işte o zaman alırım focusu.. bir de 17 jant.. griye bitek my touch kalıyor...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ooo dostum adaptif far damı geliyor ben mi yanlış anladım...!!! :(.... ve ayrıca adaptif hız sistemi öyle mi!... :( (yoksa o adaptif far dediğin uzun far asistanı olmasın)

işte o zaman alırım focusu.. bir de 17 jant.. griye bitek my touch kalıyor... :(

Adaptif far dediğim otomatik kısauxzun far olayı...far asistanı yani evet...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Yeni Katalog çıkmış,

Artılar

Powershift şanzuman eklenmi

Comfort Donanım eklenmiş

Daha doğru açıklamalar gelmiş

Eksiler

Bazı görsel hatalar mevcut (far iç kısımlar abd olmuş, Titanium Teyp üstü ekran yine hatalı )

Buradan veya ford.com.tr'den indirebilirsiniz..

Link;

http://www.multiupload.com/VLHJ0L7YBJ

Focus Club Tr

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen ben piyasada olmayan bir jantı satın almayı tercih etmem. Tedarikçi olarak Otosanın eline düşüyorsunuz. Onunda hazır stoğunda varsa. Hadi var diyelim, arkası gelecekmi? HAdi sipariş verdiniz diyelim ne kadar zamanda gelecek? Bunlar ilk alım sürecinde görece tolere edilebilir şeyler ama birde kaza durumunu falan düşünün. Varsayalım akşam bir rögar kapağını görmediniz ve jant ezildi büzüldü. Eğer stoklarında yoksa en az 15-20 gün beklersiniz ki o bile acil siparişle olur ancak. Zatne fiyatı pahalı birde acil çekildimi sipariş oh oh oh.. :yeah: Ben almayayım. Vakti zamanında bir yetkili servisin kendi aracı için nasıl 5 kollu mondeo 2.5T jantı aradığını ve bulamadığını gayet iyi bildiğim için o işlere hiç girmeyeyi tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.