Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Aydınlatmalı Vites Topuzu

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Resul özdemir yazdı:

Ss tuning sanirim yurt disinda. Alisveris de gumruk vergisi vs dahil olacak demi.

Tabii, y.d. alışverişlerinde 35 euro üstünde Avrupa'dan gelirse %18 diğer yerlerden %20 vergi geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu gün gidip servisten almış olduğum focus 3 aydınlatmalı vites topuzunu takayım dedim ancak kablo soketini bulamadım ,montaj kılavuzundaki yeri didik didik ettim ama nafile nerededir bu soket bilen var mı?Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Fatih S. yazdı:

arkadaşlar bu gün gidip servisten almış olduğum focus 3 aydınlatmalı vites topuzunu takayım dedim ancak kablo soketini bulamadım ,montaj kılavuzundaki yeri didik didik ettim ama nafile nerededir bu soket bilen var mı?Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

sizinkinde yoksa kablo çektirmeniz gerek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Topuza gelen soket aslında bir ara kablo diyebiliriz. O soketin diğer ucu vites robotunun altında başka bir soket ile birleşiyor. Eğer bu ara kablo yok ise hiç uğraşmayın. Çakmaktan alın elektriği. Ha yok arkadaş orj sistemle çalışmasını istiyorum derseniz o ara soketli kabloyu temin etmeniz şart. Bende de yoktu ara kablo. Ama aldığım arkadaşta fazladan olduğu için orj şekilde montajını yaptım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Çakmaktan olursa kontak kapatınca yanmaya devam eder bcm kesene kadar. Ben alt tesisattan deneyerek biyer bulup çekmiştim. 

Tavan lambasının sigortasına bağlasak olmaz mı?

--1 dakika sonra eklendi--

Şu vites topuzuna el atacam.Bende  kendim yapıcam ışıklısını sordum 300 tl dediler bu nedir loooo

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Tavan lambasının sigortasına bağlasak olmaz mı?

--1 dakika sonra eklendi--

Şu vites topuzuna el atacam.Bende  kendim yapıcam ışıklısını sordum 300 tl dediler bu nedir loooo

Olur abi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.