Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Aydınlatmalı Vites Topuzu

Önerilen Mesajlar

bu gün didik didik ettim her türlü kablo buldum bi topuzun kablosunu bulamadım.bulduğum kablolardan birisinde sadece  + ve - hat vardı ve dimmerli idi bende bağladım gitti.Bağlarken ışığın şemaya tam yayılmadığını gördüm hattı değiştirip tekrardan farklı hattan denedim yine aynı acaba topuzda sıkıntı mı var anlamadım.Daha önce takan arkadaşlarda da mı böyle arkadaşlar bakabilir mi.

IMG_20170128_222941_zpsjhmytkes.jpg

IMG_20170128_222930_zpslyjv4xo4.jpg

Fatih S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
23.04.2014 - 23:36 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Bugun montaj için orjinal topuzu söktüm ancak bu topuzun soketini göremedim, siz biliyorsanız nerede olduğunu tarif etmeniz mümkün mü?

Topuz nasıl sökülüyor?, ben topuzu çevirip açmak istedim ama kırılacak gibi hissettim. daha önce hyundai aracımda topuz dönerek çıkıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Hakan Sunguroğlu yazdı:

Topuz nasıl sökülüyor?, ben topuzu çevirip açmak istedim ama kırılacak gibi hissettim. daha önce hyundai aracımda topuz dönerek çıkıyordu.

Normal topuzdan bahsediyorsanız saat yönünün tersine çevirin. Merak etmeyin kırılmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Hakan Sunguroğlu yazdı:

6 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Normal topuzdan bahsediyorsanız saat yönünün tersine çevirin. Merak etmeyin kırılmaz. 

Önce körüğün bağlandığı çerçeve sökülecek tabi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.