Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Eksik Görülen Donanımlar Sizce Hangileri ?

Bora A.

224 üye oy kullandı

1. 1. Focus 3'te olmasını istediğiniz Eksik Donanımlar

• Powershift Şanzıman+TDCI
      92
    • Start-Stop+TDCI
      78
    • Adaptif Hız Kontrol Sistemi
      47
    • Alarm
      82
    • Sedan Bagaj Kapağı Spoylerı
      43
    • Sedan Arka Led Farlar
      87
    • Diğer(Lütfen Yazın)
      16

Önerilen Mesajlar

Al işte bir de burdan yak. Bora abi açtıydı değil mi? :rolleyes:

Yalnız özelliklerin bazıları kırpılmış...O özellikler geldi diye....Bu fiyata derken Velid? Fiyat dediğin 75-80 Bin TL olunca bu özellilerin tamamını da olsun istiyorsun :) Ama bu özelliklerin tamamını ırak bir kısmı bilem yokken ben 70 Bin TL vermiştim arabaya,o yüzden de bu başlığı açmıştım..Başlığı hala güncel sayıyorum çünkü hal Focus 3 de verdiğin fiyata göre donanım eksik kalıyor...Bence....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerde ? Hangi ülke de böyle ? Türkiye'de değil çünkü. Standart.

Benim aracımda esp yok...? style donanım 2012 model, hız sabitleyicisi esp'den daha mı gerekli bişey acaba, o var esp yok. ya da en azından patinaj önleyici olsaydı diyorum yokuş ve yağışlı yollarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aracımda esp yok...? style donanım 2012 model, hız sabitleyicisi esp'den daha mı gerekli bişey acaba, o var esp yok. ya da en azından patinaj önleyici olsaydı diyorum yokuş ve yağışlı yollarda.

Hikmet şuan standart trend'den beri, bu tür şey önem vs ile değerlendirmek zor.Çok etken var. Araştırıp almanda fayda var.

Buraya bakabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hikmet şuan standart trend'den beri, bu tür şey önem vs ile değerlendirmek zor.Çok etken var. Araştırıp almanda fayda var.

Buraya bakabilirsin

Aracı Eylül 2011'de aldım, hatta ben aracı hazır almadım, siparişten sonra geldi. o zaman çok net hatırlıyorum 2bin küsür liraya ek paket olarak satılıyordu broşürde.

İnanın çok fazla hissediyorum eksikliğini. Araştırıp almak var aklımda benim de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.