Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Eksik Görülen Donanımlar Sizce Hangileri ?

Bora A.

224 üye oy kullandı

1. 1. Focus 3'te olmasını istediğiniz Eksik Donanımlar

• Powershift Şanzıman+TDCI
      92
    • Start-Stop+TDCI
      78
    • Adaptif Hız Kontrol Sistemi
      47
    • Alarm
      82
    • Sedan Bagaj Kapağı Spoylerı
      43
    • Sedan Arka Led Farlar
      87
    • Diğer(Lütfen Yazın)
      16

Önerilen Mesajlar

Aydın söyle kardeş dinliyorum....Göstergeye cevap verdim zati...Gösterge değer katan bir parça arabaya,birde km si değişir eski parçayı takarsam,şu anda gerçek km sinde,alan adam orjinal gösterhgeyi takarsam ayıplı mal sayabilir,o yüzden o gösterge duracak maalesef.....

Peki :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadelen..sahtekar...kimbilir neyi var..satıyon..benzinliyide öyle yaptın ucuyor kacıyor sonra ögrendik 50 tane parçasını garantiden değiştirmişin almam ben focus tırt araba... :kıhkıh:

Evet evet değişen parçası var,stepneyi ince stepne yaptım,göstergeyi de geni,ş ekran yaptım...Birde full boya koruma ve alt koruma yaptırttım....Haa birde radyo gösterge ekranının jelatinini söktüm..Ama marşpiyelerdeki yeşil laylonlar ile klimadaki jelatin duruyor ...Hatta kol dayamanın arkasına fabrikadan yapıştırdıkları ıd tanıtım kağıdı bile duruyor....Bide benim oğlan çişini pet şişeye yaparken paspasa damlatmıştı,paspas temizleyiciyle silmiştim....Hay allah yaaa,değeri düşermi ki aceba...eheheheheüüüüeeeeeee......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

lastik basınç lastik basınç lastık basınç

Kontrol ettir, zor iş sanki ya :D ayrıca bu sensör ucuz bir meblaya sahip satan arkadaş var istersen temin edebilir ve taktırabilirsin.

sen nasıl olsa arabanı almışsın, çözüm sunuyorum sana, boşver donanım listesini artık senden geçti :D:zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kontrol ettir, zor iş sanki ya :D ayrıca bu sensör ucuz bir meblaya sahip satan arkadaş var istersen temin edebilir ve taktırabilirsin.

sen nasıl olsa arabanı almışsın, çözüm sunuyorum sana, boşver donanım listesini artık senden geçti :D:zha:

:) :) :) :) :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.