Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Eksik Görülen Donanımlar Sizce Hangileri ?

Bora A.

224 üye oy kullandı

1. 1. Focus 3'te olmasını istediğiniz Eksik Donanımlar

• Powershift Şanzıman+TDCI
      92
    • Start-Stop+TDCI
      78
    • Adaptif Hız Kontrol Sistemi
      47
    • Alarm
      82
    • Sedan Bagaj Kapağı Spoylerı
      43
    • Sedan Arka Led Farlar
      87
    • Diğer(Lütfen Yazın)
      16

Önerilen Mesajlar

Aracın filmli dimi :) çok etkiliyor

Evet aracım ön cam hariç filmli ama önceki focus 2 aracımda film li idi :).

Ama şuda bir gerçek camlarda film gerçekten çok farkettiriyor soğutma sitemini şöyle söyliyim şu an ön yan camlarım film olmasa klima yine soğutur ama bu sıcaklarda 1. derece asla yeterli gelmez

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bunlara katılmakla beraber şu soğutma sistemine hayran kaldım bu sıcaklarda bile bazen 2. seviyede üşüyorum araba içinde 1. seviyede kullanıyorum 34 38 derecelerde aracı.Önceki focus 2 de 3. üncü sevide soğutuyordu hatta bazen 4. seviyeyi dahi açtığım oluyordu ki focus 3 te daha 4. seviyede çalıştırma ihtiyacı hissetmedim.

Birde bu sıcaklarda aracıma binip çalıştırıp klimayı açtığım anda 1 dakika içinde soğutmaya başlıyor araç teşekkürler fordun soğutma mühendislerine :)

bence de filmli olması etkiliyor.. benim de style.. sadece arka camlar karartılmış.. arka taraf güzel serinken, ön tarafa 1-2 filan biraz zor yetiyor... genelde 3-4 ile başlayıp sonra en fazla 2ye düşürüyorum... güneş filan direkt önden vurunca hele 4 ancak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben klimayı hiiiç açmam,temmuz ayındayız şakır şakır yağmur yağıyor ankarada zaten...Geceleri bayaa üşüyosunuz....Klimayı sırf gazı bitmesindiye ara ara açıp kapıyorum....Cmlarla sunroofu açınca püfür püfür içerisi valla.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geri görüş kamerasına gerek yokki,sensörler gayet yeterli ve hassas...Kendi kendine parkettirecek kadar güvenli arka ve ön sensörleri var.....Navigasyon olsada almazdım,portatif navigasyonlar her zaman daha kullanışlı ve güvenlidir.....Bagaj hacmi kişiye göre değişiyor,bence gayet yeterli,devasa bagaj arabanın arka profilini çok bozuyor...İç hacim dersen,birde megana bin istersen,focus 3 salon salamanje gelir sana....C sınıfı Compact bir araba sonuçta,ancak bu kadar olur....Geniş hacim istiyorsan mondeo yada c-max alacaksın..Cüssene göre elbise almak gibi artık araba almakta...Yeni trend bu....Vücut yapına göre araba seçeceksin....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora hiç değişmişin...... :blink:

Müthiş bir rasyonalizasyon çabası içinde, sahip olmadıklarını değerden düşürme, sahip olduklarını da laf arasında öne çıkarma (açılır tavan, serin hava falan...) :kıhkıh:

Bora'nın bu renkli halini seviyorum, neşeli ve keyifli oluyor mesajlarını izlemek (Bora lütfen kızma, asla kötü niyetle yazmadım!)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müthiş bir rasyonalizasyon çabası içinde, sahip olmadıklarını değerden düşürme, sahip olduklarını da laf arasında öne çıkarma (açılır tavan, serin hava falan...) :kıhkıh:

Bora'nın bu renkli halini seviyorum, neşeli ve keyifli oluyor mesajlarını izlemek (Bora lütfen kızma, asla kötü niyetle yazmadım!)

sAĞ GÖSTERİP SOL VURMA HUYUMDA VARDIR AMA,BİR BAKARSINIZ ARABAYI SATMIŞIM,O GEREKSİZ DEDİĞİM ÖZELLİKLERİN HEPSİNİ DE İÇEREN YENİ ŞEKER KIRMIZIYI ALIVERMİŞİM..Belli miş olur.....:))Dimi Yakup .....(Not bu arada klavyenin büyükte kaldığını farketmemişim,büyük yazdığım yerleride yeniden küçük yazmakla uğraşmak istemedim,öyle kalsın,adminler kızmasın,havamız güzel,focusumuz gıcır olsun :))) ehehehehüüüeee......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskiler şöyle derdi...Allah sana akıl fikir versin evladım....haklılarmış.... :pist:

Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş,arabasız da izmir çok zor oluyordur be..Sıcaklarda hele....Oy Oy Oy...Yazık valla....eheheheheüüüüüü......Gidiyor bak şeker kırmızı,kaçırma fırsatı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora duy sesimi lütfen ya :pray:

Aydın söyle kardeş dinliyorum....Göstergeye cevap verdim zati...Gösterge değer katan bir parça arabaya,birde km si değişir eski parçayı takarsam,şu anda gerçek km sinde,alan adam orjinal gösterhgeyi takarsam ayıplı mal sayabilir,o yüzden o gösterge duracak maalesef.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.