Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Eksik Görülen Donanımlar Sizce Hangileri ?

Bora A.

224 üye oy kullandı

1. 1. Focus 3'te olmasını istediğiniz Eksik Donanımlar

• Powershift Şanzıman+TDCI
      92
    • Start-Stop+TDCI
      78
    • Adaptif Hız Kontrol Sistemi
      47
    • Alarm
      82
    • Sedan Bagaj Kapağı Spoylerı
      43
    • Sedan Arka Led Farlar
      87
    • Diğer(Lütfen Yazın)
      16

Önerilen Mesajlar

Sonradan anahtarsız giriş yaptırılabilir..Sadece alglayıcı sensörler ve bu sensörlerin aracın bilgisayarına ve anahtarına tanıtılması lazım..Onu da yapıyorlar zaten halihazırda,özellikle BMW veya Mercedes elektroniğinden anlayan elektronikçiler şakır şakır yapıyor,tek sorunları Focus 3 ün ekusunu tanmlayabilecek proğram yok ellerinde,o yüzden Fiestaları bekleyeceğiz,fiestalerdaki aynı sistemi Focus 3 lere uygulayabilirmiyiz ona bakacağız....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

içerden açılıp kapanabilen çocuk kilidi de olsaymış iyiymiş.

Evet bak bu da bir eksiklik aslında..Kapıları merkezi kilit düğmesiyle kapatsanda ufaklıklar açma kolunu çekince kapı açılıyor,merkezi kilit sadece dışarıdakilere karşı bir güvenlik sistemi.Benim emektar symbolde bile merkezi kilidi kapatınca arkadakiler içeriden bile kapıyı açamazlardı,Kapıdan ayarlanan çocuk kilidi yüzünden focusta bazen inip arkada oturanın kapısını açıyorum makam şöförü gibi.Komik oluyor... B)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem konuyu yukarı çıkarttım bari bir kaç ekleme yapıyım.

Ciddi olmasını istediklerim:

-Dik parketsin

-ESP araba fazla kaydığında 4'lüleri yaksın

-Park ederken aynalar otomatik olarak veya tek tuşlar aşağıya baksın

-Start Stop olmayan arabalarda göstergeye lambasını koymasınlar. Bugün güneş vurunca yansıdı gördüm benim niye start-stop'um yok diye üzüldüm.

-Arkadaki dibimize girince önce arka sisler sonra fren lambası yansın.

Biraz ekstra hatta pek mümkün olmayan istekler:

-Yan camlarda ayna hizasındaki buğulanma için reziztans

-Şeritten kayarken otomatik olarak sinyal versin

-Hızım belirli bir süratin üstüne çıkınca arka sis farlarını otomatik olarak yaksın

-4 çeker versiyonlar gelsin

-Sellektör atarken sisler de yansın

Şimdilik bunlar geldi aklıma. çoğunluğu diğer marka modellerde olanlar olduğundan pek yeni bir şey yok ama servis bunları sunsa zamanla hepsini alırım muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hızım belirli bir süratin üstüne çıkınca arka sis farlarını otomatik olarak yaksın

Hepsi tamamda bu niye?

Bu biraz daha benim Almanya otobanlarında olduğumu hayal ettiğim bir ana denk gelmiş. Focus RS ile 200 civarında sakin sakin giderken arkadan gelen RS6'nın beni bir kaç km önce farkedip Bi-Xenon'ları ile uyarması için. ( Pek mantıklı gelmedi bana da şu an)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

hiçbirşeyde gözüm yok, tek üzüntüm powershift+TDCI olmaması... olsa direkt onu alacaktım. hatta dizel otomatik için çok marka araştırdım ama ya fiyatları uçuktu ya da kredi olanakları kötüydü. mavi ışık kampanyası dolayısıyla focus aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.