Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spor Yay Kullananlardan Tavsiye...

Kerim Kamanoğlu

Önerilen Mesajlar

İstanbulda ya da Ankara da olsam bende düşünebilirdim ama burdan memlekete (Ankara) 1200 km yol var, bilmediğim yollar, aniden bozuk bir yol çıkıyor kasis çıkıyor. O kadar yol boyunca arabayı kollamak mümkün değil. Siz sürün keyfini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedeni 2.0tdci ve ST modeli için. 985 kg olan 1.6 motorlar icin.

1100 olanda uyar ama agirligi dengelemek icin daha serttir Yakup'unda dedigi gibi

Yanlışım varsa düzeltin ama hatırladığım kadarıyla 985kg ibaresi geçen yay, benzinli araçlar için takılan yay değil miydi ?:)

Geçen gün vogtland siparişi verdim, hususen de 953931 kodunu istememe rağmen 953024 ürün kodlu yay takımını göndermişler. Sebebini sorduğumda ise ellerinde istediğim modelin kalmadığını, ama gönderdiklerinin de olacağını söylediler, bende seri şekilde geri iade ettim :) gelen yaylarda 953024 kodunun da hemen altında 985kg ibaresi vardı... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görsel bilgi istersen de eibach yay takılı olan Sabrinin aracının resmiyle standart yayın karşılaştırması aşağıdaki konuda var.

Yayı merak edenler için

sur2.jpg

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlışım varsa düzeltin ama hatırladığım kadarıyla 985kg ibaresi geçen yay, benzinli araçlar için takılan yay değil miydi ? :)

Geçen gün vogtland siparişi verdim, hususen de 953931 kodunu istememe rağmen 953024 ürün kodlu yay takımını göndermişler. Sebebini sorduğumda ise ellerinde istediğim modelin kalmadığını, ama gönderdiklerinin de olacağını söylediler, bende seri şekilde geri iade ettim :) gelen yaylarda 953024 kodunun da hemen altında 985kg ibaresi vardı... :)

Eibachda Focus mk3 için dizel benzin ayrımı yok 

Şuanki hali bu 

DSC_0958-1_zpsd97233a9.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.