Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul Park Buluşması 17 Kasım 2013 | Ford Focus 1.6 Ecoboost | Video

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Katılım az olmuş ama yinede güzel bir tecrübe ecoboost un ortalamasıda gayet iyi çıkmış.Pistde ecoboost un gidişini karşılaştırabileceğiniz durum oldu mu?

Video'nun yüklenmesini bekleyin derim :)

Yakup emeğinize sağlık hani nerdeyse gelmiş kadar oldum... Umarım geldiğim gün de olur.....

Rica ederim abi :) Gideceğiz umarım hep birlikte..  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çok keyif aldım. Tabii ki sizleri de aramızda görmek isterdik.  :) Bolca sohbet ettik. Şık ve güçlü arabalar gördük. Özellikle ben İstanbul Park'taki güvenli sürüş eğitimini çok gerekli gördüm umarım bir gün forum olarak ona da katılırız. :sofeer:  Ben tribünden seyrettim. Eminim ki pistte aracı kullanmak ya da yan koltukta oturmak daha zevklidir ama bence pistteki işimiz bittikten sonra bir sonraki seansı tribünden izlemek de ayrı bir zevk verir. :) Bir sonraki sefere daha çok katılımla görüşmek üzere  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

artık heyecandan nasıl çıktıysam evden ; ataşehire (baba evi) ne gidip , kaskları alıp benzin almak için durduğum vakit cüzdanı evde unuttuğumu farkettim :) ehliyet evde kalmış... tekrar ataşehirden gaziosmanpaşa ya dön ; oradan istanbulpark'a yetişmeye çalış , tem yolunda kazalar olmuş ; içimden de bir ses bukadar zorlama evde otur para yansın dedim ; ama zaten kimse gelmemiş , bende gitmesem olmaz diye bütün şartları zorladım ... sonrada onun hıncı ile pistte 4 turdan sonra lastikler inanılmaz ısındı , kabak lastik kıvamında yol tutmaya başlladı ; konfor amaçlı yumuşak hamurlu lastik aldığım için 4 turdan sonra lastikler yalan oldu ... birde bir 30 hp daha gerekli gibi ...  büyük heyecan , süper bir anı oldu ... çok eğlendim ... tavsiye ederim .

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.