Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Anahtar Pili Zayıf Uyarısı....

Serdar yaman

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Cem abinin anlattığı şekilde anahtarı açık CR2032 3V pille değiştirdim ve kumanda çalışmadı. Eski pili taktım çalıştı. Aldığım piller mi bitik bilemedim. Halbuki üzerine Best Before 2015 diye not da düşmüş dandik üretici.

Gema+ Plus diye bir pil, markanın hemen yanında Rechargeable yazıyor, tezata gel ki hemen altında Do not charge yazıyor.

Hırdavatçıdan bilmediğin pil alırsan sonuç bu oluyor demek ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pili kendiniz Değiştirecekseniz CİDDİ UYARI :Pili 10 Saniye içerisinde değiştirmeniz lazım,aksi halde bütün ayarlar sıfırlanır ve araca yeniden yazılım attırmanız gerekir,aksi halde aracı çalıştıramazsınız (anahtarsız çalıştırma olanlarda),ve cam ayarlarınız bozulur...Anahtarla araç arasında uyumsuzluk oluşur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pili kendiniz Değiştirecekseniz CİDDİ UYARI :Pili 10 Saniye içerisinde değiştirmeniz lazım,aksi halde bütün ayarlar sıfırlanır ve araca yeniden yazılım attırmanız gerekir,aksi halde aracı çalıştıramazsınız (anahtarsız çalıştırma olanlarda),ve cam ayarlarınız bozulur...Anahtarla araç arasında uyumsuzluk oluşur...

Emin misin abi, ben birkaç kez değiştirdim. 10 saniyeyide geçmişimdir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende değiştirdim 10 dakika kadar pilsiz kaldı kumanda birşey olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anahtarsız çalıştırma olanlarda sorun çıkıyor,serviste söylediler, 10 değilde belki 15 saniye tam bilmiyorum,ama tavsiyem çok uzun süre geçmeden yapın....10 dakika kalamaz Sedar,senin kapı açma -cam kapama ayarların bozulmuştur kesin ama sen farkında değilsindir :)) Şanslıymışssın diyeyim,genelde olan bir sorun benim dediğim,belki sende istisna olmuştur..Servise sordum ,hatta benim camlardan birisi yine de sorun verdi ama Allahtan servisteydik hemen hallettiler....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anahtarsız çalıştırma olanlarda sorun çıkıyor,serviste söylediler, 10 değilde belki 15 saniye tam bilmiyorum,ama tavsiyem çok uzun süre geçmeden yapın....10 dakika kalamaz Sedar,senin kapı açma -cam kapama ayarların bozulmuştur kesin ama sen farkında değilsindir :)) Şanslıymışssın diyeyim,genelde olan bir sorun benim dediğim,belki sende istisna olmuştur..Servise sordum ,hatta benim camlardan birisi yine de sorun verdi ama Allahtan servisteydik hemen hallettiler....

Bora abi dediğin gibi şanslıymışım ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu kesinlikle genel bir sorun değil abi, ben bakalım ne olacak nasıl olacak diye denemek için pili söküp öyle bile kullandım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bende pili çıkardıktan bi 40 dakika sonra yenisini alıp taktım ve hiç bir ayarım bozulmadı gittiğimde kapılar açılıyor ve anahtarsız çalıştırma olmasına rağmen power tuşuna bastığımda çalışıyordu ve pil uyarısı da bir daha vermedi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Haftasonu değiştşrdim. Fabrika çıkışı anahtarda Panasonic vardı, duracell taktım aynı uyarıyı (anahtar pili zayıf) verdi, başka bir duracell taktım yine aynı uyarıyı verdi. Ertesi gün denedim, uyarı vermedi, şimdilik bir sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Haftasonu değiştşrdim. Fabrika çıkışı anahtarda Panasonic vardı, duracell taktım aynı uyarıyı (anahtar pili zayıf) verdi, başka bir duracell taktım yine aynı uyarıyı verdi. Ertesi gün denedim, uyarı vermedi, şimdilik bir sıkıntı yok

bende dün değiştirdim aynı uyarıyı veriyordu; bugün baktım uyarı vermiyor artık! gaiba biraz zaman geçmesi gerekiyor uyarının kalkması için!..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pil degistirdikten sonra uyari kalkmiyorsa eger; kumandanin acma tusuna basili tutup yarim kontakta arabayi calistirin, daha sonra yine kumandanin acma tusuna basili tutarak bu sefer tam kontakta araci calistirin. Uyari bu sekilde kalkacaktir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.