Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Powershift Lpg

Hakan Ak

Önerilen Mesajlar

-prins bugun taktırdım 2000 tl düşse 9.0 düşer oralarda kalırsın

Murat bey oncelikle hayirli olsun sorunsuz kullanin ins. Bu fiyata motor garantisi dahil mi acaba ? Ben prins icin 2420 tl motor garantili fiyat almistim.lpg ile yapacaginiz yakıt tüketimi ni de paylasirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler prins iyi marka dediler taktırdık motor garantisi diye bişi yok bende marka garantisi var yalnız  enjektör ses geliyo kabin içinde daha önce aracımda atiker vardı benzin ve lpg aynıydı  depoyu fulleyince kaç km yaptığı ortaya çıkacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar ben 2013 otomotik vites focus aldım 4ayda 1500km yol yaptım ve toplamda 720 tl benzin almışım.çok fazla geldı bana tüp taktırmaya karar verdim.brc marka tüp powersift şansımanla uyumlumu sorun yaşayan arkadaş varmı. yardımcı olursanız sevinrim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şanzumanla lpg nin bir ilişkisi olduğunu sanmıyorum

ben 15000 km dir kullanıyorum sorun yok

bu arada sanırım aracı fazla kullanmıyorsunuz 4 ayda 1500 km bence lpg taktırmanızada gerek yok

merhaba arkadaşlar ben 2013 otomotik vites focus aldım 4ayda 1500km yol yaptım ve toplamda 720 tl benzin almışım.çok fazla geldı bana tüp taktırmaya karar verdim.brc marka tüp powersift şansımanla uyumlumu sorun yaşayan arkadaş varmı. yardımcı olursanız sevinrim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000 tl fiyata khein enjektör ile olduğunu zannetmiyorum o fiyata imkansız gibi

enjektörler silverline ise o zaman prins taktırmaya gerek yok (bence)

Çünkü prinsi prins yapan khein enjektörler

bugün baktırdım khein enjektör   brc kullandım bundan önceki aracımda gazı hissettiriyordu.  prins gerçekten benzin ile aynı 150 bg kadar destekliyor. biraz kabin içine enjektör sesi geliyor ama yapıcak bişi yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracım 6 bin km'de bir depo benzinle şehir içi 450 km yol yapıyor bana çok fazla geldi yanlış mıyım bilmiyorum. Ortalama 9.5 yazıyor. Araçta sorun olabilir mi?

Lpg taktırmak konusunda kararsızım..

1. Motor garanti dışı kalıyor açıkçası bu sebepten çekiniyorum.

2. Yakıt değerleri ne kadar düşecek iyi bir kârlılık durumu yoksa motora boşuna yazık etmeyelim :-)

Teşekkürler.. :-)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Peki LPG taktırdıktan sonra yakıt tüketimi ne oldu?

Sadece 1 başlığa yazmanız yeterlidir.

Genel olarak bu değerler bellidir teknik olarak 2-3 litre eklemelisiniz kişilerin tüketimleri ile sizinki tutacak diye birşey yoktur.

Şuanki tüketiminize minimum 2 lt ekleyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece 1 başlığa yazmanız yeterlidir.

Genel olarak bu değerler bellidir teknik olarak 2-3 litre eklemelisiniz kişilerin tüketimleri ile sizinki tutacak diye birşey yoktur.

Şuanki tüketiminize minimum 2 lt ekleyin.

Kusura bakma kardeş forumda yeniyim. Yeni yeni öğreniyorum  :aman: . 

Dediğinize göre LPG ile pwrshft'te tüketim benzinden fazla. Bu da benzinle aynı ücrete denk geliyor. Kâr edeyim derken daha da zarar etmeyelim de...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

otomatik vites olunca lpg taktırmanın bir anlamı kalmıyor mu? ben yanlış mı anladım hocam...

Otomatik veya manuel, fark etmez. Yukarda söylenen şey farklı birşey yani şanzıman ile alakasız.

Her motor benzin'e göre lpg'yi daha fazla harcar. Sıkıştırması farklıdır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.