Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bedeninin Aramızdan Ayrılışının 75. Yılında...

Coşkun Avcu

Önerilen Mesajlar

Anıtkabir ziyaretimizi yaptık, tören sırasında halk anıtkabire alınmadı(özel tarihte ilk defa gittim) tören sonrası "önemli" kişiler çıktıktan sonra Çevik yavaş yavaş çekilmeye başladı ara sıra durup 2dk daha filan dediler ama bastırınca tamamen çekildiler(gerçi çeviğin daha önce gördüğümüz çevikle alakası yoktu, kask maske vs yoktu gayet insancıl tiplerdi, 2 tane toma vardı). Kalabalığı gördüğümüzde biraz moralimiz bozuldu beklediğimizin çok altındaydı, içeriye girdiğimizde gördük ki esas kalabalık diğer kapıdaymış, biz çıkarken hala akın akın insan geliyordu yas günümüzde olabildiğince mutlu ayrıldık.

IMG_1153S_zpsabe006ea.jpg

IMG_1158_zps1fc4a6df.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."

M.Kemal Atatürk

Saygı ve Özlemle anıyoruz.

Bunlarda izmirden görüntüler;

Denizin üzerinde oluşturulan su perdsine Atatürk'ün at sürerken görülen silüeti yansıtıldı.

izmir-atat%C3%BCrk-%C4%B1%C5%9F%C4%B1kl%

izmirde_isik_gosterili_10_kasim_etkinlig

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmakla kafayı bozdukları kısma bakınca, içimden " bizden de Shakespear ve Marlowe çıkacakmış da son dakikada Metrobüse yetişememiş " diye geçirmeden edemedim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...

Konunun 100 yıldır güncelliğini koruduğundan ve 100'lerce yıl daha korunması gerektiğinden...

Forumdaki arkadaşların konu üzerindeki düşünceleri okuyunca hem gururlandım hem de kaygılandım. Gururlandım çünkü doğru yerde olduğumu anladım. Kaygılandım çünkü içinden geçtiğimiz süreçte, Atatürk'ün adının geçmesine tahammül dahi edemeyen zihniyetlerin ülkenin üzerine çöreklenmesine karşı elimizden geleni yapamadığımızı düşündüm. Kendi adıma en başta yapmam gereken şey Atatürk'ü oğluma anlatmanın dışında onun ilkeleri ve bıraktığı mirasına bağlı bir birey olarak yetişmesi için elimden gelen çabayı göstermem gerektiğidir. Aksi taktirde gelecek on yıllarda Atatürk'ü hatırlamaktan öteye geçemeyeceğiz. Ülkemiz insanın yaşadığı bellek sorunu ve akıl tutulmasının gelecek kuşaklara etkisini düşündükçe bu daha da önem kazanıyor. İnatla, ısrarla ve inançla; OLMASAYDI OLMAZDIK!!!

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.