Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Opel İnsignia'yı Nasıl Bilirsiniz?

İsa

Önerilen Mesajlar

Her zaman ki gibi ağır kasa ve yüksek tüketim ve 5500 devirden sonra aşırı bir isteksizlik varmış.

Yani duyumlarım bu yönde....

teknik verilerinde yakıt tüketimi fena değil aslında, en azından öncesinde göre baya düzelmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen ama o ağır kasa olduğu sürece tutturmak bence çok güç olur ama tabii ki denemeden emin olunmaz..

Her tür benzinli aracın teknik verisine en az 1 lt koymak lazım zaten. Ben çok olmsuz değilim bu araç hakkında bence test etmek lazım,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir tanıdığımda vardı bu araçtan 180 hp 1.6 turbo olan modelden. Bana dediği tek cümle " düşmanına aldır bu arabadan " dedi. Yakıt, performans sorunu yanısıra sürekli arıza çıkartan motor ve elektronik problemler de cabası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir tanıdığımda vardı bu araçtan 180 hp 1.6 turbo olan modelden. Bana dediği tek cümle " düşmanına aldır bu arabadan " dedi. Yakıt, performans sorunu yanısıra sürekli arıza çıkartan motor ve elektronik problemler de cabası.

benım arkadasımdada aynı arac var 2009 model ama onda bır arza baş göstermedı daha sukur .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence fiyat/kalite oranı düzgün ve tasarım, konfor, sürüş keyfi gibi kriterlerde başarılı bir model.

Dış tasarımı zaten iyi idi, makyajda ufak tefek vurgular dışında pek değişiklik olmazı.

İç tasarım karışıktı, güncellemede özellikle orta konsolu bayağı toparlamış ve kulanışlı hale getirmişler, özellikle Cosmo'daki 8" Infotainment sistemi güzel.

İç mekan genişliği önde geniş orta konsol nedeniyle ferah hissedilemse de yeterli, arka basık tavan çizgisine rağmen oldukça başarılı ve rahat. 

Yeni 1.6 SIDI motor yeterince güçlü, 1650dd'da 280 Nm tork sunabiliyor ve 1600 kg ağırlığındaki aracı oldukça rahat hareket ettiriyor ve tüketim şampiyonu olmasa bile eski serilere göre çok başarılı.

Edition donanım bu motor ve Active Select otomatik şanzımanla 73.000 TL, ki bu bence oldukça iyi bir fiyat. Donanım açısından eksik bırakmayan Cosmo ise MT 83.000, AT 86.000 TL.

Bence yakından incelenmesi gereken ve rekabetçi bir model artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.