Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford'dan Ücretsiz Kış Kontrolü! 2013

Önerilen Mesajlar

Ford Servis’lerde ücretsiz kış kontrolü başladı!

Havalar soğurken Ford içinizi ısıtan bir kampanya sunuyor. Ford Servis’e gelin, aracınız yılın en zor mevsimine hazır olsun. Aracınızın kontrollerini yaptırarak, kış aylarında sizi zor durumda bırakacak sorunları önleyebilirsiniz.

Kış gelmeden Ford’unuzu en yakın Ford Servis’e getirip ücretsiz kontrolünü yaptırın, zorlu kış şartlarında yarı yolda kalmayın. Üstelik silecek ve lastik alımlarınızda %25’lik indirimden faydalanın!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.

FocusClubTr--1383513274.jpg

Ücretsiz kış kontrolü kampanyası ve indirimleri garanti içi ve garanti dışındaki tüm Ford araçları kapsar. (Cargo araçlar hariç)Yetkili servislerimizde yapılacak ücretsiz kış kontrolleri sonrası satın aldığınız sileceklerde ve lastik alımlarında %25 indirim uygulanacaktır. Silecekler ve lastik alımlarındaki %25 indirim başka kampanya veya indirimle birleştirilemez. İndirim kaporta işlemlerinde geçerli değildir. Lastik kampanyası Kasım – Aralık 2013 tarihlerinde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Lastik alımındaki %25 indirim Michelin, Bridgestone, Lassa, Continental ve Pirelli marka lastiklerde anlaşmalı yetkili Ford servislerinde geçerlidir. Kampanya, katılım sağlayan Ford yetkili servislerinde geçerlidir.

Reklam değil duyurudur tabi ki :) 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim gitmeme gerek var mı acaba, sıfır da olsa kış için yapılacak bir işlem, ayar vs var mıdır?

Sizinkini araç tesliminde zaten kontrol edilmiştir, ancak gitmek isterseniz servisle bir görüşün. Zaten mevcut sıvı değerleri ve lastik balataların kontrolü gibi görsel bakılıyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gel gel yapıyorlar :)

Gerçekten %25 lastik indirimi varsa süper olur ihtiyacı olana. Tabii Vatan Bilgisayar kampanyaları gibi de olabilir. Önce fiyata bindir, sonra indirim yaptık de.

Benim conti yazlık lastik kaskodan değişti KDV dahil 400 kusur birseydi :)

Ek: Faturaya baktım 354+KDV yazmışlar. 1 sene once 320ye almistim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim conti yazlık lastik kaskodan değişti KDV dahil 400 kusur birseydi :)

Ek: Faturaya baktım 354+KDV yazmışlar. 1 sene once 320ye almistim :)

Ozan geçen sene hepsi pahalıydı benim aldığım lastikte 100 lira inmiş onlarla kıyaslamak yanlış olur şimdi fiyat almak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan geçen sene hepsi pahalıydı benim aldığım lastikte 100 lira inmiş onlarla kıyaslamak yanlış olur şimdi fiyat almak lazım.

Yalnız gecen seneki bayağı bi ucuz :D pahalı olan 2 ay olmadı daha.

Tekrar ediyorum yazlıklardan bahsediyorum kıyaslama acısından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yetkili servislerin böyle bir hizmet sunması güzel tabii.

Ama genelde yağına, suyuna, antifrizine ve jantların arasından balatalara bakmaktan ibaret. 

Biraz arabadan anlayan biri bu kontrolleri zaten kendi yapar, o kadar yolu gidip beklemeye de gerek olmaz.

Tabii buldukları sorunları gidermek üzere servise davet edecekleri de aşikar.

Geçen yıllarda da lastik indirimi olduğunda bunun bindirimin indirimi olduğunu saptamıştım.

Tabii lastik ihtiyacı olanlar sorsunlar, kimsenin de işine engel olmak istemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.