Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Cam Acma Kapatma Sorunu Ve Cozumu

Cem Durna

Soru

merhaba arkadaslar. genelde kontagi kapatmadan camlari kontrol eder ve hepsini kaldirrim. ama camlar kapanana kadar beklemeden kontagi kapanirsaniz ve anahtari cikartirsaniz camlar acik kaliyor ve kapanmiyor. bu baya sinir bozucu bi olay. buna bi cozum bulmak istiyorum. yazilimsal olarak haledilebiliyomu bilmiyorum ama bi modul buldum arabayi kitlerken iki kere kitleme butonuna ardarda bastiginda butun camlari acik ise kapatiyor. iki kere acma butonuna bastiginizda ise butun camlari indiriyor ve nerde durmasini istiyorsanin bir daha bastiginizda duruyor. bana gore cok kullanisli bi sistem. bunun focusa monte edilip edilemedigi hakkinda bi bilgim yok. bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa paylasmalarini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Eğer bir arıza söz konusu değilse kontak kapandıktan sonra kapılar açılıncaya kadar kontak1. konumdaymış gibi belli bir süre daha devam eder. bu sürede cam açma kapama işlemini yapabilir, aynaları ayarlayabilir, hatta o çok sevdiğiniz şarkıyı sonuna kadar bile dinleyebilirsiniz. ayrıca cam kapama işlemi kumanda aracılığı ile de gayet güzel yapılabilmektedir.

Hocam benim araç trend x ancak ben kumandadan açma kapama işlemini yapamadım.Acaba bunun için kodlama vs. gibi bişey mi yapmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam benim araç trend x ancak ben kumandadan açma kapama işlemini yapamadım.Acaba bunun için kodlama vs. gibi bişey mi yapmak gerekiyor.

Trend araçlarda bu özellik varmı yokmu emin değilim. Varsa ve yapmıyorsa programlama gerekebilir. Basit bir işlem camları teker teker kapı içindeki düğmeden kapatıyorsunuz, kapansada dügmeyi bırakmıyorsunuz bir süre (nekadar olduğunu bilmiyorum, 5-10sn max dır herhalde) sonra programlanmış oluyor. Böyle birşeydi detaylı bilenler anlatırlar zaten.

Fakat 4 camında programsız olduğu ihtimali bana biraz zayıf geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Trend araçlarda bu özellik varmı yokmu emin değilim. Varsa ve yapmıyorsa programlama gerekebilir. Basit bir işlem camları teker teker kapı içindeki düğmeden kapatıyorsunuz, kapansada dügmeyi bırakmıyorsunuz bir süre (nekadar olduğunu bilmiyorum, 5-10sn max dır herhalde) sonra programlanmış oluyor. Böyle birşeydi detaylı bilenler anlatırlar zaten.

Fakat 4 camında programsız olduğu ihtimali bana biraz zayıf geldi.

kutup başını sökünce filan gidiyor programlama, araç yeniyse veya alındığından beri böyle kullanıldıysa gayet olası yani :) ben aracı teslim aldığımda ayarsızdı.

tam olarak nasıl yapılacağı kullanım klavuzunda ve forumda yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhaba arkadaslar. genelde kontagi kapatmadan camlari kontrol eder ve hepsini kaldirrim. ama camlar kapanana kadar beklemeden kontagi kapanirsaniz ve anahtari cikartirsaniz camlar acik kaliyor ve kapanmiyor. bu baya sinir bozucu bi olay. buna bi cozum bulmak istiyorum. yazilimsal olarak haledilebiliyomu bilmiyorum ama bi modul buldum arabayi kitlerken iki kere kitleme butonuna ardarda bastiginda butun camlari acik ise kapatiyor. iki kere acma butonuna bastiginizda ise butun camlari indiriyor ve nerde durmasini istiyorsanin bir daha bastiginizda duruyor. bana gore cok kullanisli bi sistem. bunun focusa monte edilip edilemedigi hakkinda bi bilgim yok. bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa paylasmalarini bekliyorum.

dostum kapatma tuşuna kapıları kilitledikten sonra uzun bas zaten camlar kapanıyor. uzun açma tuşuna basarsanda açılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.11.2013 - 21:27 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

kutup başını sökünce filan gidiyor programlama, araç yeniyse veya alındığından beri böyle kullanıldıysa gayet olası yani :) ben aracı teslim aldığımda ayarsızdı.

tam olarak nasıl yapılacağı kullanım klavuzunda ve forumda yazıyor.

focccus programı ile kumandadan cam açma kapama süresini kısaltmak istiyorum acaba hangi parametreleri değiştirmem gerek ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.